Presunúť na hlavný obsah

Prišla z iného storočia!

Radosť zažiariť

Renesancia, gotika či barok. To sú obdobia, v ktorých sa Janka často pohybuje. Má totiž neobvyklého koníčka, tancuje dobové tance na hudbu z 12teho, 13teho či 15teho storočia. To znamená, že sa vie s istotou pohybovať v krásnych dobových kostýmoch. Ale do našej Zmenárne v Poluse prišla, aby si nechala poradiť, ako sa obliecť moderne a vhodne aj v súčasnej dobe. Chcela byť krásna a štýlová napriek tomu, že nemá na seba mnoho času, keďže je už dvojnásobnou mamičkou na materskej dovolenke.

 

Nová jesenná kolekcia jedinečnej predajne Lindex v Poluse je natoľko široká a rôznorodá, že si z nej vyberie naozaj každý. Nezáleží či ste mamička na materskej, pracujúca žena, či teenagerka, Lindex myslí na všetkých, aj na pánov a detičky. Vďaka tomu sme mohli obliecť v našej Zmenárni nielen mamičku  Janku, ale aj jej synčeka.
 

Outfit č. 1

Ako prvé sme zvolili klasické rafinovane strihané čierne nohavice v kombinácii s čierno-bielou blúzkou a lodičkami. Outfit sme oživili kožušinovou vestičkou a netypickým plsteným klobúkom. Aby celkový dojem nepôsobil až príliš usadlo a nudne, zvolili sme kabelku inej farby ako oblečenie a to konkrétne tmavo- červenú.
 

Outfit č. 2

V druhom outfite vyzerala Janka vďaka skvelej a nápaditej čiapke s krátkym šiltom úplne ako džokej z dostihov. V kombinácii s jazdeckými čižmami z predajne Danea nabral tento outfit úplne iný rozmer. Ale dámy, pozor! Kôň nie je v cene! 
 

Outfit č. 3

Tretí outfit, ktorý si Janka veľmi obľúbila je športový, veľmi pohodlný a ležérny. Jednoducho na každý deň. Šedý asymetrický sveter a skvele padnúce džíny sme farebne doplnili oranžovým šálom a tielkom a rukavičkami  rovnakej  oranžovej farby. Šedé čižmičky z predajne Danea môže vymeniť aj za iné na nižšom podpätku a v takomto outfite sa dá behať aj za detičkami.
 

Chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne?

Polus City Center chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou  prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.
 
Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s krásnym darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2013 vyberieme ešte niekoľko  z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.