Presunúť na hlavný obsah

Havranie vlasy, alabastrová pleť – Snehulienka ožila!

Radosť zažiariť

Učesali, nalíčili, obliekli a nestačili sme sa diviť, aká nádherná Snehulienka sa vykľula z nenápadnej Bibiany. Opäť jedna dáma, ktorá vďaka zmenárni v Poluse získala sebadôveru a dokázala si, že je krásna, výnimočná a žiadúca žena.

Dvojnásobná maminka Bibiana prišla na stretnutie do Polusu aj so svojimi dvomi dcérkami. A odniesla si nielen skvelé módne inšpirácie, darčeky ale aj krásne spomienky a ešte krajšie fotografie. Náš profesionálny team v zložení  módna stylistka Miroslava Dobiš Michalková,  vizážistka Veronika Vargová a hairstylista Peter Kuruc zo štúdia krásy Pierot zvládli takúto skvelú premenu. 

Bibianine vlasy sú kvalitné a zdravé, takže potrebovala len vylepšenie strihu, oživenie farby a správnu úpravu. Opäť nesklamal Peter Kuruc zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center  a Bibiana po jeho kaderníckom výkone priam zažiarila. Úplne nový strih a look ju samozrejme potešili.

Bibiana je vyslovene „zimný typ“, má krásnu bielu pleť a čierne vlasy.  Práve tieto prednosti vyzdvihla aj naša vizážistka Veronika Vargová. Preto na prvý pohľad nenápadná a jemná, je po úprave výrazná, ľadovo krásna s prenikavými očami. No úplne ako Snehulienka. 


Prvý outfit sme našli v predajni značky LINDEX, ktorá ponúka oblečenie nielen pre dospelé dámy, ale aj pre tie najmenšie. Túto možnosť sme samozrejme využili a k Bibiane sme doladili aj jej mladšiu dcérku. Takéto oblečenie využijete na bežné denné nosenie a okrem toho, že je podľa posledných módnych trendov je aj pohodlné a vďaka elegantným balerínkam z novej jarnej kolekcie predajne BAŤA v Poluse vhodné aj na celodenné chodenie napríklad po obchodoch.  
Ak by ste sa aj vy v najbližších dňoch zastavili v predajni Lindex v Poluse, nájdete tam už od 19.3. krásnu novú kolekciu, ktorej  modelkou sa stala hollywoodska hviezda Kate Hudsonová.

Druhý outfit sme vybrali v predajni PROMOD, kde sme  z novej jarnej kolekcie  vybrali netradičné odtiene, ktoré sa len tak nevidia. Farebné kvetinové šaty sme doplnili výrazným sakom výnimočnej žltej farby, ktorá Bibiane neuveriteľne pristala. 

V jedinečnej predajni SUGARBIRD v Poluse  je vysoko elegantná móda, s atypickými strihmi a výraznými modelmi. Práve preto sme tu  zavŕšili premenu Bibiany nádherným „snehulienkovským“ modelom v čierno–bielej farebnej kombinácii.  Uznajte, že premena bola  naozaj dokonalá. Model sme doplnili jednoduchou, elegantnou listovou kabelkou a efektnou bižutériou z predajne Baťa. K Bibiane sme doladili aj jej staršiu dcérku a možno aj v takýchto modeloch jedného dňa vyrazia na stužkovú.

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

- Najčítanejšie -