Presunúť na hlavný obsah

Módna rada nad zlato!

Radosť zažiariť

Poznáte to, módne obchody sú preplnené tovarom a všetkými možnými trendmi, no vy neviete ako a čo si zo širokej ponuky vybrať. Máme pre vás skvelú príležitosť, ako to zmeniť!

Čo sa hodí  vašej postave, vášmu typu, ktoré trendy sú tie naj a ako skombinovať jednotlivé kúsky oblečenia? To sú otázky, ktoré si kladieme my ženy neustále. V Poluse vám v týchto dňoch bezplatne poradia  a zorientujú Vás v módnych aj líčiacich trendoch tejto sezóny. A nie len to!

Ak navštívite nákupné centrum Polus City Center  v dňoch od 7. do 16. apríla,   vždy medzi 15. a 19. Hodinou nájdete v niektorej z módnych predajní  špeciálnu a jedinečnú službu pre všetky zákazníčky. Nielen, že vám pri výbere poradí stylistka, známa z našej zmenárne  Radosť zažiariť Miroslava Dobiš Michalková, ale priamo tam vás zadarmo nalíčia šikovné vizážistky z Parfumérií Marionnaud a nakoniec výsledok zveční aj profesionálna fotografka Dáša Šimeková. 
A ako sa hovorí „dobrá rada nad zlato“  bude platiť aj tu a to doslova. Veď zorientovať sa v posledných módnych trendoch nie je žiadna hračka a vybrať si spomedzi tých najhorúcejších kúskov tie TOP pre Vás dá naozaj zabrať aj profesionálom. Abstraktné, Geometrické vzory, Boho chic, Boyfriend strihy, Minimalizmus či Etno? A doladiť vhodný make-up sa zdá byť už len čerešničkou na torte, ale pravdu poznáte najlepšie samé, že?

Po návšteve v Poluse sa budete cítiť nielen krásne, upravene a oblečené podľa posledných módnych trendov, ale Vám ostane aj krásna spomienka na tento deň vo forme fotografie. Prvé záujemkyne o „módnu radu nad zlato“ prichádzali do Polusu veľmi opatrne, no odchádzali sebavedomo, so širokým úsmevom na perách a prísľubom, že prídu opäť.
Neváhajte ani vy! Každý z 10 dní akcie si môžete vybrať inú módnu značku:  Lindex, Mango, H&M, Jasmine,  Desigual- Mustang-Tom Tailor, Promod, Orsay, Levis či Camaieu. Presnejšie informácie, ktoré dni v ktorej konkrétnej  predajni ponúka Polus team svoje služby, nájdete na www.polus.sk

Tešíme sa na Vás! 

- Najčítanejšie -