Presunúť na hlavný obsah

No povedzte sami, koľko by ste jej hádali rokov?

Radosť zažiariť

To, že žena môže byť krásna, upravená a oblečená podľa najnovších módnych trendov v akomkoľvek veku, sme dokázali spoločne s dôchodkyňou, pani Evou z Bratislavy.

Tieto riadky nám do rubriky Radosť zažiariť  napísala pani Eva: „Dovoľujem si osloviť Vás s prosbou o pomoc a rady pre vekove zrelšiu kategóriu. Už som na dôchodku a moje obliekanie v súčasnosti možno charakterizovať skôr ako športové, väčšinou rifle, tričko, mikina a pohodlné nízke topánky, resp. tenisky. Problém je aj v tom, že keď idem do obchodu, mám problém vybrať si z moderných veci a nájsť si primeranú veľkosť. Potrebovala by som svoj šatník spestriť a primerane veku osviežiť, k tomu vhodnú vizáž,  uvítala by som rady a odporúčania odborníkov. Toto sú dôvody, pre ktoré som nabrala odvahu a dovolila si napísať týchto pár riadkov. S pozdravom a želaním, aby ste i naďalej rozširovali rady krásnych žien :)...“

A pani Eva urobila jednoznačne dobre! 

Vlasy pani Evy nepotrebovali radikálny zásah, ale dobrý strih, oživenie a hlavne úpravu. Kaderníčka Renáta Vachálková zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center to zvládla na jednotku. Vizážistka Veronika Vargová nemala problém s líčením pani Evy, ktorá má peknú, súmernú tvár ku ktorej sa veľmi hodilo jemné a elegantné líčenie. Kombinácia nového účesu s líčením pani Evu výrazne omladila. A to nebolo ani zďaleka všetko, čo sa premeny týka.

V predajni obľúbenej značky H&M sme našli pre pani Evu vhodnú veľkosť i veku primerané, ale zároveň moderné oblečenie. Čierna voľná blúza, ktorá sa svojou univerzálnosťou hodí na denné ako aj večerné nosenie pani Evu očarila natoľko, že neváhala a rovno ju odniesla domov.  Doplnená kvetinovými legínami a voľným sivým kardiganom vytvorili outfit, ktorý je ležérny, trendový a decentný zároveň. Balerínky bez podpätku a kabelka z rovnakej predajne tento fakt ešte podčiarkli. Ešte stále si myslíte, že H&M je značka len pre mladých? :)

Druhý outfit vhodný napríklad aj na stretnutie či prechádzku v meste sme našli v predajni značky CAMAIEU. Džíny a pásikavý top je nesmrteľná kombinácia vhodná pre všetky vekové kategórie a príležitosti. V nezvyčajnej ružovo-modrej kombinácii je tento outfit originálny a rozžiaril tvár pani Evy.

Keďže každá dáma by mala mať v šatníku aj outfit na mimoriadnu príležitosť, rozhodli sme sa  hľadať v  predajni MANGO. Našli sme vhodné modely i veľkosti a zo všetkých sa nám najviac pozdávali modré šaty doplnené pastelovým sačkom. Béžová kabelka a lodičky sú nevyhnutnosťou tejto sezóny rovnako ako výrazný šperk. 

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru nášho projektu premeny, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

Páči sa vám premena pani Evy?

spolu hlasovalo 163 ľudí

Áno
145
Nie
18

- Najčítanejšie -