Presunúť na hlavný obsah

Ani manžel ju nespoznal!

Radosť zažiariť

Keď sa upravená a vyobliekaná pani Alexandra prešla Polusom a mávala na prichádzajúceho manžela, ten len neveriacky krútil hlavou.

Do zmenárne v Poluse sme vybrali pani Alexandru, dvojnásobnú maminku, ktorá nám o sebe napísala to, čo aj mnoho iných mamičiek. Nemá na seba čas, nemá nápady a inšpiráciu, čo si pre seba nájsť v obchodoch, čo jej svedčí a kde hľadať vhodné oblečenie. Nemohla urobiť lepšie, ako

napísať nám do našej rubriky Radosť zažiariť. Tentokrát sa jej najväčšie kritičky, mama a sestra, konečne zhodli na tom, že sa im páči obom.

Vlasy pani Alexandry nepotrebovali  radikálny zásah, ale dobrý strih, oživenie a hlavne úpravu.   Kaderníčka Renáta Vachálková zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center toto zvládla na jednotku. Opäť nesklamala skvelá vizážistka Veronika Vargová a líčením vykúzlila z Alexandry krásnu a zvodnú ženu. 

V predajni obľúbenej značky H&M pani Alexandru zaujali pohodlné nohavice so vzorom a keďže mala pocit, že si takýto kúsok vzhľadom k postave nemôže dovoliť, presvedčili sme ju o opaku. Top sme zvolili vo výraznej čierno-bielej kombinácii s horizontálnymi pruhmi, ktoré postavu proporčne vyvážili a celkový efekt je viac ako zaujímavý. Stačilo doplniť nejakou farbou, v našom prípade sme sa rozhodli pre staro-ružovú a pani Alexandra zhodnotila výsledok ako príjemne prekvapivý. Takýto outfit je vhodné nosiť do práce no určite v ňom uspejete napríklad aj na pohovore.

Druhý outfit vhodný na každodenné nosenie aj pre mamičku na materskej je vyskladaný z kolekcií predajní značiek DESIGUAL a LEVIS v Polus City Center. Značka DESIGUAL sa vyznačuje mnohofarebnými a pestrými potlačami, ktoré sú vhodné najmä na kombinovanie s jednoduchšími kúskami. Z tohto dôvodu sme ich doplnili kvalitnými džínsami značky LEVIS, ktoré sadnú nositeľkám „ako uliate“.

Keďže každá pravá žena by mala mať v šatníku zvodné šaty, práve také sme sa rozhodli vybrať v  predajni MANGO. A že sexi nemusia byť len krátke minišaty, dokazuje tretí outfit pani Alexandry. Tyrkysové šifónové šaty sme odľahčili džínovou bundičkou a takto zladené sú vhodné aj na dennú príležitosť. 

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru nášho projektu premeny, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.

Páči sa vám premena pani Alexandry?

spolu hlasovalo 161 ľudí

Áno
148
Nie
13

- Najčítanejšie -