Presunúť na hlavný obsah

Stará sa o 40 detí a takto dobre vyzerá

Radosť zažiariť

Áno, čítate dobre, 40 detí. Táto krásna a mladá dáma, pani Katarína, sa denne stará o 40 detičiek, ktoré navštevujú jej súkromnú materskú škôlku. Napísala nám do zmenárne, že by potrebovala poradiť s oblečením, líčením, účesom, oživiť šatník a hlavne si trošku oddýchnuť a dopriať chvíľu pre seba. Tak sme jej v našej zmenárni RADOSŤ ZAŽIARIŤ v bratislavskom Polus City Center túto možnosť dopriali.

Prišla krásna, mladá mamička a zároveň aktívna podnikateĺka a odišla ešte krajšia, spokojnešia, sebavedomejšia, so sviežim a variabilným účesom a líčením. Hlavne si však odniesla mnoho rád o obliekaní, farbách, materiáloch i značkách, vhodných pre jej výzor i povolanie. 


Vlasy pani Katky dostali šmrnc, kvalitný strih a oživujúcu farbu v štýle Ombre. Šikovná kaderníčka Renáta Vachálková zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center poradila a vytvorila taký strih, ktorý je variabilný, dobre a ľahko upravovateľný na každú príležitosť. Naša dvorná vizážistka Veronika Vargová vie skvele odhadnúť a nalíčiť tak, aby sa žena cítila napriek výraznejšiemu líčeniu príjemne a prirodzene krásne. Takéto líčenie poradila a vykúzlila aj Kataríne.

1.Ako prvé sme našli pohodlné a vkusné oblečenie v predajni americkej značky HILFIGER DENIM v Polus City Center. Ružová mimochodom patrí medzi obľúbené farby pani Katky. Sako tejto farby sme už len doplnili šedými džínovými nohavicami a pohodlnými teniskami rovnakej značky. V takomto oblečení sa aj vy môžete cítiť príťažlivo a najmä pohodovo celý deň. 

2. Druhý outfit vhodný napríklad aj na letnú prechádzku mestom sme objavili hneď vo vedľajšej predajni TOMMY  HILFIGER. Základ outfitu tvoria ležérne šaty so žltým opaskom doplnené károvaným svetríkom a topánkami na platforme v rovnakých farbách. Nebojte sa aj vy  kombinovať rôzne potlače na oblečení. My sme sa rozhodli pre kombináciu prúžkov a kára a výsledný efekt je naozaj zaujímavý.

3. Základným a na leto ideálnym kúskom v šatníku každej ženy sú vzdušné šaty. My sme pre pani Katku vybrali hodvábne, farebné s kvetinovým motívom z predajne PROMOD a doplnili ich výraznými náušnicami, kabelkou a sandálkami rovnakej značky. Čo myslíte, krásna mamička, nie?

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru nášho projektu premeny, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

Páči sa vám premena pani Kataríny?

spolu hlasovalo 101 ľudí

Áno
99
Nie
2

- Najčítanejšie -