Presunúť na hlavný obsah

Džínsy, tričko, dlhé vlasy: Neuhádnete, koľko má rokov!

Radosť zažiariť

Pani Janka je podľa jej vlastných slov vyslovene športový typ. Hneď pri príchode do našej zmenárne nás upútala skvelou postavou, ktorú by jej závidela nejedna dvadsiatnička či tridsiatnička.

Napriek tomu, že má 56 rokov veľa športuje, bicykluje a udržiava sa vo fyzickej i duševnej kondícii. Profesne sa venuje joge, teraz druhý rok ako cvičiteľka a aj preto jej šatník pozostáva najmä zo športovo ladených  modelov. 

„Už pomaly aj strácam motiváciu a dôvod na elegantný odev, či účes. Preto by som sa veľmi potešila, keby som mohla absolvovať premenu v rubrike Radosť zažiariť,“ boli jej slová, keď prišla do Polus City Center, aby s nami absolvovala deň plný módy a skrášľovania. Pre nás zaujímavá a pomerne jednoduchá výzva, tak sme sa pustli do práce. A bola to naozaj radosť obliekať, keďže jej padlo všetko ako uliate.

Pani Janka si želala, aby jej vlasy ostali prírodné a nefarbené ako doteraz, preto úprava účesu v Salóne PIEROT v Poluse spočívala hlavne v ošetrení a zvolení správneho kvalitného účesu a konečného stylingu. Líčenie sme zvolili úplne jemné, elegantné  v prírodných farbách, čo zvládla naša vizážistka Slávka Šokoťková opäť na jednotku. 

Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková vybrala v nákupnom centre Polus modely v predajniach značiek MANGO a YAYA a nastylovala tak pani Janku na rôzne príležitosti. Vhodné topánky ako čerešničku na torte sme našli opäť v predajni Baťa a premena bola dokonaná!

Prvý outfit sme vybrali športovo-elegantný model v súlade s povahou a životným štýlom pani Janky.  Obľúbené úzke džínsy po doplnení bielou košeľou a svetríkom pôsobia elegantnejšie ako keď k nim zvolíte tričko. Béžový kabát je zimnou klasikou každej dámy a ak ho ešte nemáte odporúčame Vám navštíviť značku MANGO v Poluse, kde okrem kabáta nájdete v prijateľných cenách aj všetky ostatné kúsky použité pri tomto modele.  Klasické jazdecké čižmy na nízkom podpätku sú ideálnym doplnkom k takémuto oblečeniu a k akýmkoľvek nohaviciam. Nájdete ich v ponuke predajne Baťa  v Polus City Center. 

Pokiaľ máte postavu ako lusk a tú pani Janka má, môžete si dovoliť aj kratšie šaty, nielen tie po kolená. My sme vybrali bordové z predajne MANGO a doplnili ich výraznou šatkou, ktorú môžete podľa potreby použiť aj ako šál či štólu.  V ideálnom prípade ešte doplňte vhodnými farebnými pančuchami a môžete vyraziť ozaj kamkoľvek! Takýto model oživíte peknými čiernymi vysokými čižmami alebo klasickými elegantnými lodičkami. Tieto sme našli  priamo v predajni Mango. 


Čierno-biely predĺžený kardigan je veľmi originálnym a univerzálnym kúskom, ktorý môžete nosiť na rôzne príležitosti. Ak ho skombinujete napríklad s košeľou, môžete ho nosiť do práce a na voľné dni stačí napríklad aj tričko ako sme zvolili my. Čierne nohavice úzkeho strihu, tzv. slim-fit, krásne predĺžia nohy a čierne ihličkové čižmičky z ponuky predajne Baťa tento efekt ešte znásobia. Takmer dokonalé, čo poviete?

 

Milé dámy, s jeseňou k nám zavítali aj skvelé módne jesenné trendy v obliekaní a my vám preto opäť ponúkneme nápadité reportáže z premien našich vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Polus City Center. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@polus.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte mnohé z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely.  Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.
PRIHLÁSTE sa!
Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk

 

 

- Najčítanejšie -