Presunúť na hlavný obsah

Veď niekedy stačí aj pozitívna energia a žena jednoducho zažiari

Radosť zažiariť

Tak a toto je odveká a najmä veľká pravda. Evka nepotrebovala veľa, jednoducho prišla a svojou pozitívnou energiou, ktorou naladila aj nás zažiarila. Vitajte v ďalšej našej polusáckej zmenárni.

 

Pani Eva nám napísala krásny  e-mail, prihlášku do našej zmenárne v Poluse: “pri deťoch nie vždy ostáva čas na seba, ale keď je, tak ho rada venujem svojmu skrášľovaniu a žiareniu :-)...veď niekedy stačí aj pozitívna energia...a človek žiari. Chcela by som sa touto cestou aj ja zapojiť do rubriky RADOSŤ ZAŽIARIŤ. Mám 35 rokov, 2 krásne detičky, dievčatá vo veku 10 a 3 roky a som z Bratislavy. Verím - dúfam - chcem, aby ste si vybrali práve mňa...nech som očarujúca a žiarivá :-)”. 

Túto túžbu sme splnili a nebolo to vôbec ťažké.  V kaderníckom salóne PIEROT v Polus City Center upravili jej kvalitné, husté vlasy do pohodlného  a moderného účesu, ale hlavne vybrali novú tmavo-bordovú farbu a vynovili strih.  Vizážistka Stanka Katráková naučila Evu, ako si s kvalitnými prípravkami Max Factor vykúzli úplne prirodzený a hlavne kvalitný a efektný vzhľad. Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková v Poluse tentokrát stavila na unikátnu predajňu švédskej značky LINDEX, ktorá okrem dámskej módy ponúka aj detskú kolekciu. 

Aktuálna jesenná sezóna ponúka najmä prírodné farby a odtiene, a tými sme sa nechali inšpirovať aj my. Ako prvý outfit sme zvolili veľmi ležérny model, ktorého základ tvorí hrubý horčicový kardigan a klasické džíny úzkeho strihu tzv. slim fit. Doplnili sme ich sivo-hnedým vlneným klobúkom, vďaka ktorému celý model dostal štýlový nádych. Vhodné pohodlné a kvalitné čižmičky na nízkom podpätku sme opäť našli v predajni Baťa.

Druhý outfit je ako stvorený pre zaneprázdnenú mamičku, akou je pani Eva. Hrubý dlhý sveter je ideálnou voľbou k legínam či úzkym nohaviciam. K takémuto oblečeniu môžete zvoliť vysoké ihličkové čižmičky, ale aj jazdecké čižmy. Keďže pani Eva je výrazný typ rozhodli sme sa model ponechať ladený tón v tóne a zvolili sme metalickú zlato-béžovú kabelku. 

Tretí outfit je odrazom aktuálnych módnych trendov. Dvojdielny set sukňa + top vytvárajú spolu šaty, ktoré majú dĺžku tesne pod kolená a vytvarujú Vám dokonalú siluetu na počkanie. Takýto set môžete nosiť spolu ako šaty, alebo aj osobitne ako sukňu či top samotný. Veľmi aktuálnym hitom v móde sú umelé kožušiny a platí zásada „čím huňatejšie, tým lepšie“. Model sme doplnili lodičkami rovnakého farebného odtieňa značky Baťa.

Milé dámy, s jeseňou k nám zavítali aj skvelé módne jesenné trendy v obliekaní a my vám preto opäť ponúkneme nápadité reportáže z premien našich vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Polus City Center. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@polus.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte mnohé z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely.  Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk.

Pani Evke premena naozaj prospela, súhlasíte?

spolu hlasovalo 7 ľudí

Áno
7
Nie
0

 

 

- Najčítanejšie -