Presunúť na hlavný obsah

Červenovlásky majú šmrnc ako žiadne iné!

Radosť zažiariť

Kedysi považovali červenovlásky, alebo ak chcete „ryšavky“, za nie pekné, menejcenné, alebo dokonca až čarodejnice. Aj vy si pamätáte, ako sa na základnej škole posmievali deti ryšavému dievčatku z vedľajšej triedy?

Našťastie, dnes už je iná doba a umelo tvorené ideály krásy sú dávno preč, predbehla ich pestrosť. A že aj červenovlásky sú nádherné a charizmatické ženy, dokazuje dnešná premena pani Danky.

Danka má 37 rokov, je mama 9-ročnej dcérky a napriek tomu, že má len 154 cm, dokázali sme ju upraviť tak, že by sa za ňou otočil nejeden muž či žena. A v Poluse sa pri fotení tejto premeny veru otáčali mnohí! Poznáme výraz, že vlasy sú koruna krásy a u Danky to platí obzvlášť. Husté, kvalitné a pevné polodlhé vlasy stačilo v Salóne PIEROT v Poluse zjednotiť do kompaktnej farby, zvýrazniť červený  lesk a vyfúkať do kvalitného účesu. Líčenie v prírodných farbách zvládla naša vizážistka Slávka Šokoťková opäť na jednotku. 

Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková našla v nákupnom centre Polus opäť skvelé modely a nastylovala pani Danku na štýl osudovej femme fatale.

Prvý outfit sme našli v jedinečnej predajni holandskej značky YAYA, ktorá je charakteristická prírodnými a najmä kvalitnými materiálmi. Chladné jesenné dni priam žiadajú hrejivé kúsky z vlny a my sme práve také vybrali. Strakatý kabát nás upútal už vo výklade a doplnili sme ho rolákom a džínsovými nohavicami  v tlmenom hnedom odtieni. Výrazný šperk z ponuky YAYA ozvláštnil a zjemnil celý model. Takýto outfit môžete nosiť takmer na každú príležitosť a do každého počasia. Krátke semišové čižmičky značky BAŤA vhodne doplnili tento model. 

Červenovláskam dokonale pristanú zelené a modré odtiene, ktoré kontrastujú s farbou vlasov. Odnímateľnú kožušinu využijete nielen na ozvláštnenie šiat, ale napríklad aj na kabát, či ako štólu. Celý outfit vrátane doplnkov sme našli v predajni PROMOD, ktorá okrem štýlového oblečenia ponúka aj doplnky a šperky.

V jednoduchosti je krása a tohto porekadla sme sa pridŕžali aj pri výbere posledného outfitu. Klasické čierne nohavice sme doplnili staroružovou blúzkou a pletenou vestou. Ležérnosť modelu podčiarkuje aj crossbody kabelka, ktorá farebne ladí s blúzkou. K takémuto outfitu si môžete podľa nálady obuť lodičky, alebo aj čižmy. Tieto klasické s klinovým podpätkom sme našli opäť v predajni BAŤA.

Milé dámy, s jeseňou k nám zavítali aj skvelé módne jesenné trendy v obliekaní a my vám preto opäť ponúkneme nápadité reportáže z premien našich vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Polus City Center. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@polus.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte mnohé z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely.  Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.
PRIHLÁSTE sa!
Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk, 
FOTO:  Daša Šimeková, Polus City Center

Páči sa vám premena ryšavky Danky?

spolu hlasovalo 80 ľudí

Áno
74
Nie
6

- Najčítanejšie -