Presunúť na hlavný obsah

Konečne po dlhšej dobe opäť muž: Takto to dopadlo, keď ho vzali do parády ženy

Radosť zažiariť

A máme tu konečne pána! Do projektu Radosť zažiariť sa nám denne hlási mnoho žien, ale muži veľmi výnimočne. Preto sme neodolali prihláške tohoto mladého fešáka.

 

Vždy, keď vybrané dámy prídu k nám do zmenárne v Poluse, majú trému, napätie a stres, nevedia čo ich čaká. Tanečného majstra Aya však nevyviedlo nič z miery a užil si spoločnosť žien ozaj naplno. Ayo, ako ho všetci poznajú a volajú, je povolaním lektor tanca a to nie hocijakého, ale latinsko-amerického štýlu, čiže ohnivej salsy a temperamentnej bachaty. Rytmus a pohyby sú jeho doménou a bolo to jednoznačne vidieť, keď nám skvele a uvoľnene pózoval pri fotení v Poluse. Prihlásil sa do našej zmenárne, lebo chcel poradiť ako sa moderne obliekať, aké farby nosiť a ako zvoliť doplnky. Tomuto elegánovi sme vybrali v Poluse skvelú novú predajňu značky PAKO LORENTE a naša stylistka Mirka Dobiš-Michalková tu pre neho vybrala oblečenie na tri rôzne príležitosti. 

Ako prvý outfit sme vybrali farebný a módny outfit ideálny na babie leto. Hrubé vlnené sako je z hrejivého materiálu a poslúži aj namiesto jesenej bundy či kabátika. Hravá a veselá žltá farba vyčaruje náladu a úsmev v akomkoľvek počasí. Momentálnym hitom je návrat károvaných košieľ, tak sme neváhali a jednu z nich si vyskúšal aj Ayo.

Druhý model je ako stvorený na bežné pracovné dni. Klasická košeľa zúženého strihu slim-fit je doplnená sakom a kontrastnými nohavicami. V prípade, že ste podobný typ s jemnými črtami ako Ayo, vyhnite sa ostrým farbám, akými sú čierna či červená a siahnite radšej po zemitých odtieňoch, ktoré Vás viac zvýraznia.

Kedže v predajni značky PAKO LORENTE majú naozaj široký sortiment pre pánov, neodolali sme a siahli sme aj po klasickom obleku s motýlikom. Nemusíte sa báť, pokiaľ nejdete na vážnu spoločenskú udalosť, motýlika môžete skombinovať aj s oblekom vhodného strihu. Smoking je určený skôr na večerné príležitosti.

Milé dámy, s jeseňou k nám zavítali aj skvelé módne jesenné a zimné trendy v obliekaní a my vám preto ponúkneme nápadité reportáže z premien našich vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Polus City Center. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@poluscitycenter.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte mnohé z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely. Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.
PRIHLÁSTE sa!
Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk.

Páči sa vám premena tanečného lektora?

spolu hlasovalo 223 ľudí

Áno
129
Nie
94

- Najčítanejšie -