Presunúť na hlavný obsah

Najmladší členovia kráľovskej rodiny majú rozdielne povahy: V čom je princezná Charlotte iná než princ George?

Zahraničné celebrity

Hoci sú dve staršie deti princa Williama a vojvodkyne Kate stále malé, už teraz sú to osobnosti s absolútne rozličnými povahami, čo si už všimla aj verejnosť. Mnohým sa zdá, že práve princezná Charlotte je viac otvorenejšia než princ George. Čo je tomu na príčine?

Charlotte otvorenejšia, George vyhradenejší

Ako informujú viaceré svetové magazíny, medzi nimi aj Marie Claire, princ George a princezná Charlotte si už teraz v útlom veku rozvíjajú celkom odlišné povahy, osobnosti. Je to práve malá princezná, ktorá sa verejnosti javí ako tá otvorenejšia, citovo viac ústretovejšia  a prístupnejšia než princ. Princ George sa verejnosti zase javí odmeranejší, viac vyhradený.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kate odhalila verejnosti skrytý talent malej princeznej Charlotte: Viete, po kom to zdedila?

George sa už teraz pripravuje na možnú rolu kráľa

Obaja vyrastajú v centre pozornosti verejnosti. Na mediálny ošiaľ budú teda zvyknutí už odmala, samozrejme nie každý ho aj zvláda. Alebo prinajmenšom niektorí si ho užívajú, iní len pretrpia. Svoje o tom vedia aj princovia William a Harry, ktorí si tým prešli v detstve aj stále prechádzajú. Mnohí sa domnievajú, že vážnosť princa Georga pramení aj z toho, že v sebe od narodenia nosí to, že jedného dňa môže byť kráľom. Čo je samo o sebe zodpovednosť a k tomu prislúcha aj určité vystupovanie na verejnosti, ktoré si môže a nemôže dovoliť.

Charlotte rada máva, pozornosť si akoby užíva

Naopak princezná Charlotte je tou, ktorá sa kráľovnou pravdepodobne nestane a v jej gestách a správaní na verejnosti je preto istá otvorenosť, väčšia bezprostrednosť, väčšie prejavenie citov. Napríklad je často videná ako tá, čo rada ľuďom na verejnosti máva, usmieva sa podstatne viac než jej starší brat. Miestami máte pocit, že si dokonca tú pozornosť užíva.

Čítajte tiež: Kráľovnej Alžbete vyrastá pred očami verná kópia: Princezná Charlotte sa na ňu každým dňom podobá stále viac

Dynamika kráľovských súrodencov je veľmi podobná

Zdroj blízky okoliu kráľovskej rodiny pre magazín tiež načrtol aj to, že dynamika, ktorou sa George a Charlotte v rámci pováh vyznačujú, je veľmi podobná tej, ktorá bola a je medzi princami Williamom a Harrym. Zatiaľ, čo William sa tiež odmala pripravoval na to, že bude jedného dňa kráľom, Harry nebol zaťažený touto zodpovednosťou, o čom svedčí aj jeho búrlivá mladosť, kedy sa názorom verejnosti až tak nezaoberal.

Neprehliadnite: Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton: Túto povahovú vlastnosť nechce, aby jej deti po nej zdedili

Sú zvyknutí sa o seba opierať

Každopádne napriek odlišným povahám sa princ George a princezná Charlotte o seba opierajú ako kedysi ich otec William a jeho brat Harry. Pretože vyrastať v takýchto podmienkach a v centre pozornosti je niečo celkom iné než zažívajú ich rovesníci, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe