Presunúť na hlavný obsah

5 osudových žien Karla Gotta: Jednej sa musel vzdať kvôli manželke Ivane

Zahraničné celebrity

Legendárný popový kráľ bol známy aj ako veľký zvodca. Ženy mu padali k nohám už od začiatku kariéry. Ktoré sa však stali tými osudovými?

Marika Sörösová

O živote s Karlem dokonca napísala knihu Tri roky s idolom. Zoznámili sa v Nemecku, kam sa on vybral na koncert a ona tam vtedy pracovala. Bola to vraj láska na prvý pohľad. Vzťah im vydržal len tri roky a v čase svojich 60tich narodenín ho Karel ukončil. O 26 rokov mladšia Marika dnes žije so svojím manželom, s ktorým má tri deti.

Jitka Svobodová

Ďalšou veľkou láskou Karla Gotta bola práve táto sympatická bruneta, Jitka Svobodová. Bola od neho mladšia o 36 rokov, no i napriek tomu sa do seba zamilovali. Jitka ho zaujala, už keď mala 19 rokov a sám sa netajil tým, že to bolo hlavne pre jej pôvabné krivky a krásnu tváričku. Jednoducho bola jeho typ. Rozišli sa hlavne kvôli jeho nevere s Ivetou Kolářovou, s ktorou mal dieťa. Pár rokov pred smrťou Karla sa Jitka médiám zdôverila, že už vôbec nie sú v kontakte.

Prečítajte si: Bol to práve maestro Karel Gott, kto zviditeľnil roztomilú Daru Rolins: Ako vznikali Zvonky šťastia a čím prekvapila?

Martina Zbořilová

Sedemročný vzťah Martiny a Karla tiež neskončil ružovo. Bývalá modelka si status oficiálnej partnerky udržala sedem rokov, neskôr, keď sa chcela usadiť, on sa zľakol. No v médiách sa dokonca klebetilo o tom, že jej vadil jeho sexuálny život, ktorý zahŕňal viac ako len jednu ženu. Tak či onak, Martina po rozchode dlho nesmútila, zbalila ďalšiu legendu, Miloša Formana.

Alica Kovácsová

Pred dvoma rokmi sa dostalo na svetlo sveta tajomstvo, ktoré Karel Gott úspešne ukrýval viac ako tri dekády. Presnejšie 34 rokov sa mu darilo skrývať, že má viac ako len priateľský vzťah s blízkou známou Alicou Kovácsovou. Desať rokov mali milenecký vzťah, no ten sa neskôr zmenil len na čisto kamarátsky. No pre toto priateľstvo nemala veľa pochopenia jeho jediná manželka Ivana. Dokonca mu tento "vzťah" zatrhla.

Neprehliadnite: VIDEO: Fenomenálny Karel Gott ako módna ikona: Jeho občasné výstrelky sú nezabudnuteľné

Ivana (Macháčková) Gottová

Jediná žena, ktorej sa podarilo dostať maestra pred oltár. Ivana síce nebola na prvý pohľad žiadna kráska, no mala niečo, čomu Karel Gott jednoducho nevedel odolať. Či už mu imponovala jej schopnosť postarať sa o neho, vytvárať harmóniu rodinného života, alebo to, že bola v podstate "jednoduchá", Ivana dotiahla to, po čom túžili desiatky pred ňou.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľ popu Karel Gott: Žena jeho života pri ňom stála do posledného momentu, tušíte, ako sa títo dvaja zoznámili?

- Najčítanejšie -