Presunúť na hlavný obsah

Kráľ popu Karel Gott: Žena jeho života pri ňom stála do posledného momentu, tušíte, ako sa títo dvaja zoznámili?

Zahraničné celebrity

V lete oslávil svoje okrúhle 80. narodeniny a bol jedným z tých, o ktorých sme si mysleli, že bude nesmrteľný. Kráľ popu Karel Gott zostane navždy v našich srdciach a bol mimoriadnym prínosom pre našu spoločnosť. Česť jeho pamiatke.

Niekoľkonásobný držiteľ ankety Zlatý slávik nás navždy opustil v utorok krátko pred polnocou doma v kruhu jeho najbližších. Jeho manželka Ivanka mu počas náročných dní bola obrovskou oporou a spoločne s ich dcérami sa radovali z každej spoločne strávenej chvíle. 

„S najhlbším zármutkom v srdci oznamujem, že nás včera, krátko pred polnocou, po ťažkej a dlhej chorobe, opustil môj milovaný manžel Karel Gott. Odišiel doma, v tichom spánku, v kruhu svojej rodiny," oznámila dnes Ivanka. 

Prvý moment zoznámenia vám vyčaruje úsmev na tvári

Najpopulárnejší popový spevák v dejinách Česko-Slovenska Ivanku miloval celým svojím srdcom a bola to práve ona, ktorá jeho život do značnej miery ovplyvnila.

Prvý moment zoznámenia sa udial na odovzdávaní cien TýTý, kde Ivanka, ktorá popovému kráľovi padla do oka. Paradoxom je, že obidvaja boli v tom čase zadaní. Maestro si však neváhal na očarujúcu Ivanku vypýtať číslo. To však ešte netušil, že Ivanka ho tak trochu bude naťahovať, pretože číslo, ktorú mu na seba dala, bolo falošné. Prišlo jej to totiž nevhodné. Pár začala dvojica tvoriť až o dva roky neskôr v roku 2000. 

Čítajte viac:  Deväť zaujímavostí, ktoré ste zrejme o manželke Karla Gotta ani len netušili: Z jej záľuby vám naskočí husia koža

Svadbu mal až v 68 rokoch

Idol mnohých žien si za svoju ženu vybral práve Ivanku a svedčal o tom aj fakt, že sa tajne zosobášili v Las Vegas. Ona mala v tom čase 31 a on 68, no napriek tomu tvorili až do posledného momentu harmonický pár a získali si tiež ako rodina sympatie fanúšikov či obdivovateľov. 

Majú spolu dve nádherné dcéry. Charlotte Ella a Nelly Sofia sa spolu s ním nedávno objavili v spoločnosti a veľmi im to ako rodine pristalo. Práve so staršou dcérou Charlotte naspieval dojímavú pieseň „Srdce nehasnou“. Pieseň venoval kráľ popu svojej dcére na 13. narodeniny a zožali ňou obrovský úspech. 

Česť jeho pamiatke

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus