Presunúť na hlavný obsah

Nezameniteľný štýl princeznej Diany: Nosila kúsky, ktoré sú chic aj dnes

Zahraničné celebrity

Lady Di bola vždy známa svojím dokonalým citom pre módu. Už v čase jej najväčšej slávy ju Briti považovali za fashion ikonu. Dokonca mnohé kúsky, ktoré nosila sú trendy aj dnes.

Princezná Diana bola známa svojim jedinečným citom pre módu. Toto bola oblasť, v ktorej nepoznala zábrany a mohla sa odviazať. Nikdy úplne neakceptovala pravidla a konvencie, ktoré prináležali jej titulu a tak v niektorých veciach vždy zostala sama sebou. A móda bola jednou z nich.

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske hviezdy, ktoré svoje nedostatky neriešia: Aj vďaka tomuto ich obdivuje celý svet

Nesmrteľná kombinácia

Nohavicový kostým tón v tóne, voľného strihu je zdá sa nesmrteľným kúskom. Nosil sa pred 20rokmi, 10 tiež a je trendy aj dnes. Ideálne je ak po ňom siahnete v zemitej farbe. Práve tieto tóny totiž nevychádzajú z módy a Diana to veľmi dobre vedela.

Športový look, ktorý miluje aj Hailey Bieber

Presne tento look miluje aj známa modelka a po novom aj manželka Justina Biebera, Hailey Bieber. Voľná mikina, športové šortky v cyklistickom štýle a tenisky s vysokými ponožkami, zažívajú veľký návrat. Mimalistický retro look je totiž momentálne skutočným hitom, tak ako to bolo kedysi.

Mohlo by vás zaujímať: Ako žijú novodobé princezné súčasnosti? Kráľovské rodiny sa o ne skutočne výnimočne starajú

Sako ako nadčasový kúsok

Sako zohráva v móde akúsi kľúčovú úlohu. Základom je aby vám dokonale sadlo. Tento kúsok je nesmrteľný a hádam nikdy nevyjde z módy. Hodí sa totiž rovnako k elegantnej línii ako aj k tej športovej. Diana nosila rovné saká v dĺžke pod zadok veľmi často. Bola to akási jej uniforma, na ktorú nedala najmä vo voľnom čase dopustiť.

Ikonické doplnky

Ikonické kúsky akými sú kabelky, okuliare, či šatky sú niečo do čoho sa oplatí investovať. Vydržia vám naozaj celé generácie. Diana milovala kabelky z módnych domov Dior, či Chanel a my sa ani nedivíme. Presne táto kabelka je totiž veľmi chic aj teraz. Lady Di presne vedela, čo sa jej hodí.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus