Presunúť na hlavný obsah

Tieto črty má malý George spoločné s princeznou Dianou: Ktoré vlastnosti svojej mamy sa u neho snaží William rozvíjať?

Zahraničné celebrity

Je známe, že princ William aj po smrti svojej mamy v mnohom ide v jej krokoch. A to aj v oblasti výchovy. Čo zdedil najstarší syn princa Williama a Kate Middleton po svojej babičke, princeznej Diane?

Gény sa poprieť nedajú

Podoba medzi mamou princa Williama, ním a jeho synom Georgom je skutočne nepopierateľná. Avšak nielen vzhľad, ale aj mnohé povahové črty sú to, čo zdedil nielen samotný William, ale aj malý George po mame svojho otca. Princezná Diana bola známa tým, že milovala svet, ľudí, zvieratá,. Snažila sa podať pomocnú ruku každému, kto to potreboval a to nezištne. Vždy ochraňovala slabších. Mala veľký zmysel pre humor a zbožňovala bláznovstvá. Presne toto sú veci, ktoré majú v sebe William aj George. 

Neprehliadnite: Mladá modelka v latexe, vychádzajúca hviezda kráľovnou večera: Kto bodoval na cenách Emmy Awards 2019?

Toto sa snaží princ William u Georga podporiť

Zmysel pre spravodlivosť, ktorý Diane nechýbal je niečo, čo vo veľkej miere zdedil po babičke malý George. Akonáhle si to princ William všimol, snaží sa túto jeho vlastnosť naplno rozvíjať. Georgovi už vraj v tomto veku veľmi záleží na tom, aby všetko bolo rovnaké pre jeho súrodencov a kamarátov. Nerobí rozdiely, rád sa podelí a veľmi mu záleží na tom, aby sa jeho blízki cítili dobre. Zároveň je mimoriadne ematický a citlivý. No aj talent zdedil George po Diane. Tá ako školáčka milovala hodiny baletu a v umeleckom tanci bola skvelá. Rovnako aj George teraz v škole zbožňuje najviac hodiny baletu.

Mohlo by vás zaujímať: Päť vecí, ktoré ste nevedeli o Kate a Williamovi: Čo všetko malo zostať za dverami paláca?

Mama bola pre neho veľkým vzorom

Pre princa Williama bola mama obrovským vzorom. Veľmi ju ľúbil a záležalo mu na nej. V mnohom sa jej podobá a pri veľkých rozhodnutiach sa vždy zamýšľa nad tým, čo by urobila jeho mama. Dodnes sa riadi jej krédom: ”Ak je toto niečo, čo miluješ, tak rob to, čo miluješ. Nedovoľ nikomu, aby ti to vyhováral.” Slová mamy mu dávajú silu aj v ťažkých životných situáciách. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus