Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Meghan predviedla v Afrike kľúčové kúsky šatníka: Tento jeden detail mali všetky rovnaký

Zahraničné celebrity

Nie je to tak dávno, čo bývalá herečka, dnes manželka princa Harryho Meghan Markle, privdiedla na svet svoje prvé dieťa.

Niekoľko posledných dní trávila Vojvodkyňa Meghan s manželom Harrym a ich spoločným synom v Afrike. Nešli však na súkromnú dovolenku, ale pracovnú cestu. A pri tejto príležitosti mala bývalá televízna hviezda kufor plný šiat. Ale čo je podstatné, veľmi efektívnych a aj jednoduchých.

Kľúčový prvok

Meghan je známa svojou láskou k móde, no zároveň i k jednoduchosti. Preto na nej nikdy nevidieť bláznivé kreácie, naopak, volí účelové róby. A hlavne po narodení syna Archiho sa jej šatník obmedzil na basic kúsky lichotiace žene po pôrode, ktorá sa snaží zamaskovať kilo-dve navyše.

Prečítajte si: Donald Trump bol ňou posadnutý: Ktorí muži platonicky milovali princeznú Dianu?

Preto spolu so svojou stylistkou zaradila do svojej garderóby šaty, ktoré určite oceníte aj vy. Majú spoločný prvok - opasok. Presne ním sa dá zamaskovať ešte zostávajúce kilečko z pôrodu, ktoré sa vám nepodarilo zhodiť.

Pri pohľade na Meghan a jej looky, ktoré v Afrike predviedla, je vidieť, že jej snaha bola sústredená práve na maskovanie bruška. Táto kritická partia trápi ženy dlhé mesiace aj po pôrode. A práve košeľovými šatami s opaskom, alebo zúženými v páse môžete rafinovane tento problém zamaskovať aj vy.

Oveľa efektívnejšia vaša snaha bude, ak nezabudnite aj na doplnky, v tomto prípade lodičky s vysokým opaskom, ktoré vás opticky tiež zoštíhlia. A koniec-koncov, všimnúť si môžete aj to, že zatiaľ, čo šaty Meghan sú jednoduché, vlasy a make-up sú vždy tip-top. A aj to zohráva veľkú úlohu ako bude váš finálny styling pôsobiť.

Moholo by vás zaujímať: 5 fashion vychytávok Kate Middleton, ktoré sme si zamilovali: Toto by ste si mali osvojiť aj vy

Pozrite si tiež: Harry a William na ňu nedali dopustiť, no kráľovná jej výchovné metódy nechápala: Akou mamou bola princezná Diana?

- Najčítanejšie -