Presunúť na hlavný obsah

Utajovaná svadba roka! Justin Bieber a Hailey Baldwin sa vzali po druhýkrát. A veľkolepo!

Zahraničné celebrity

Jednoznačne môžeme napísať, že šlo o svadbu roka! Mladý párik sa rozhodol poňať svoj deň D veľkolepo a trochu tajomne.

1 rok 2 svadby

Našťastie, tej istej dvojice. Prvý obrad mala táto škandalózna dvojica už minulý rok. No šlo o formálnu záležitosť, ktorá prebehla v úplnej tajnosti a len za prítomnosti novomanželov. O 12 mesiacov neskôr sa však rozhodol Justin Bieber s manželkou Hailey Bieber usporiadať veľkolepú hostinu, ktorú si tentokrát s nimi užili i blízki priatelia a rodina.

Cirkevný obrad prebehol v kaplnke Somerset Chapel a zúčastnili sa ho všetky slávna modelky na čele s najlepšou priateľkou novomanželky, Kendall Jenner. Nechýbali však ani známe mená hudobného šoubiznisu ako Ed Sheeren, Usher, Travis Scoot a desiatky ďalších. Presnejšie vraj bolo na svadbe niečo okolo 150 pozvaných hostí.

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Leona Lewis sa vydala. Ženíchov zosnulý otec im poslal zvláštny odkaz

Na rozdiel od tej prvej svadby, táto rozhodne nebola skromná. Konala sa v prísnom utajení, takže jediné dostupné fotografie sú tie od neodbytných paparazzi fotografov a hostí, ktorí mali potrebu zavesiť čo-to z ich svadby na sociálne siete. Bohužiaľ, na fotky nevesty vo svadobnej róbe si ešte musíme počkať. Jediné informácie, ktoré sú svetu známe sú miesto konania. Oslava prebehla v hoteli Montage Palmetto Bluff. Novomanželom na hostine zaspieval aj víťaz Grammy Daniel Caesar.

Prečítajte si: Maratón prehliadok sa skončil! Najväčšou hviezdou fashion week-u bola J Lo so šatami, ktoré inšpirovali Google

22-ročná Hailey si od rána užívala deň v bielych stylingoch. Pri nácviku večere mala na sebe veľmi ženský model minišiat, ktorý kopíroval jej krivky. Po boku svojho partnera pôsobila veľmi uvoľnene a spokojne. Veríme však, že z nej bola naozaj pôvabná a nádherná nevesta.

Myslíte si, že to tejto dvojici vydrží "naveky"?

spolu hlasovalo 493 ľudí

Áno
77

- Najčítanejšie -