Presunúť na hlavný obsah

Kaia Gerber okopírovala outfit svojej mamy z 90-tych rokov: Cindy Crawford jej bola vzorom aj v minulosti

Zahraničné celebrity

Nedávno oslávila modelka Kaia Gerber svoje 18-te narodeniny a to v skutočne odvážnom outfite. Ten okato pripomínal outfit jej mamy Cindy Crawford z roku 1990. Nebolo to však prvýkrát, kedy sa nechala Kaia inšpirovať outfitom svojej slávnej mamy.

Vo Versace neprehliadnuteľá a sexi

Kaia Gerber je už oficiálne dospelá a ako informoval aj magazín Harper´s Bazaar, svoje 18-narodeniny oslávila štýlovo, priamo v New Yorku na párty na Manhattane. Šaty a celkový vzhľad, aký si vybrala mladá a úspešná modelka Kaia Gerber za svoj narodeninový, bol skutočne odvážny a tak trocha epický. Šaty boli z módnej dielne Versace, s množstvom popruhov a dokonca koženým obojkom a živôtikovou podprsenkou. Kaia bola v nich nielen neprehliadnuteľná, ale aj sexi.

Mohlo by vás zaujímať: Príležitosť, aká sa neodmieta: 16-ročná Kaia Gerber najnovšie rozbehla biznis s Karlom Lagerfeldom

Nechala sa inšpirovať slávnou mamou

Pozornému oku neuniklo, že presne takýto podobný model mala na sebe svojho času aj jej slávna mama, Cindy Crawford v roku 1992, keď robila rozhovory na červenom koberci počas MTV Music Video Awards. Šaty boli rovnako z dielne Versace a jej mama bola v nich rovnakou dračicou, čo poviete?

Nadčasový kostým či predĺžené sako

Mladá Kaia sa však nechala inšpirovať svojou mamou Cindy aj v ďalších outfitoch. Tu je dôkaz... Kaia v čiernom predĺženom saku s gombíkmi s hlbokým V výstrihom vyzerá nadčasovo, elegantne a sexi.

Čítajte tiež: Cindy Crawford po rokoch priznala, prečo stroskotalo jej manželstvo s Richardom Gereom

Rovnako ako jej mama Cindy pre rokmi, ale v červenom kostýme v podobe saka a sukne, tiež na gombík a s hlbokým V výstrihom. K tomu len jednoduché doplnky a obe červený lak na nechtom.

Jednoduché čierne koktailky

Nie nadarmo sa tiež hovorí, že práve aj čierne koktailky sú niečo, čo musí mať v svojom šatníku každá žena. Cindy pred rokmi zahviezdila v takýchto aj s čiernymi rukavičkami a vyzerala neuveriteľne.

Neprehliadnite: Kaia Gerber zahájila plavkovú sezónu: Inšpirujte sa výberom tých najoriginálnejších sexi kúskov

Jej dcéra sa nenechala zahanbiť a zvolila ešte odvážnejší dekolt, no pristalo je to rovnako. K tomu jednoduchý nevinný look v podobe vlasov zopnutých len do jednej strany a nežných vĺn. Výsledok hovorí sám za seba.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus