Presunúť na hlavný obsah

5 fashion vychytávok Kate Middleton, ktoré sme si zamilovali: Toto by ste si mali osvojiť aj vy

Zahraničné celebrity

Pozrite sa na jej fashion vychytávky, ktorými dostala aj nás.

Kruhové náušnice

Dajú sa nosiť na tisíc spôsobov a skvele kombinovať. Vojvodkyňa kruhové náušnice jednoducho miluje a práve tieto si mimoriadne obľúbila. Nosí ich rovnako k šatám, kostýmom, či ležérnejším outfitom. A my jej tlieskame. Ide o kúsok, ktorý využijete každú sezónu a nepochybne zaujme. 

Mohlo by vás zaujímať: Príležitosť, aká sa neodmieta: 16-ročná Kaia Gerber najnovšie rozbehla biznis s Karlom Lagerfeldom

Kvetinové šaty s dôrazom na pás

Áno vieme, Kate je štíhla ako prútik, takže takýto detail v podobe zvýraznenia osieho pásu si môže dovoliť. Keď však zvolíte vhodnú farbu samotných kvetov a typ opasku, nie je problém ani ak máte nejaké to kilo nayvše. Výborne vyzerá aj čierno - hnedý farebný podklad na šatách v kombinácii s opaskom, ktorý stiahnete tesne pod prsiami. Vtedy dokonca zakryjete aj problematické bruško. Samotná vojvodkyňa tento trik používala vždy v počiatočnom štádiu tehotenstva. 

Čítajte tiež: Cindy Crawford po rokoch priznala, prečo stroskotalo jej manželstvo s Richardom Gereom

Kostým

Kostým v jednom tóne je vrcholom perfektnej elegancie. A Kate to dobre vie. Výbornou voľbou je klasická čierna, biela, či smotanová varianta. Pri takomto type outfitu, si navyše môžete dovoliť aj výraznejší doplnok v podobe kabelky, či topánok. 

Biela košeľa 

Nič nie je klasickejšie ako biela košeľa. Tá by mala byť základom akéhokoľvek šatníka. Dokonca aj v prípade, že si budujete kapsulový. Funguje rovnako dobre v ležérnych kombináciách ako aj súčasť formálnych outfitov.

Neprehliadnite: Kaia Gerber zahájila plavkovú sezónu: Inšpirujte sa výberom tých najoriginálnejších sexi kúskov

Námornícky look

Okrem výrazných farieb či romantických kvetinových vzorov zbožňuje sympatická vojvodkyňa aj námornícky "look”. Dobre vie, že pásiky sú nesmrteľné. My nedáme dopustiť na ich minimalizmus, ľahkú kombinovateľnosť a práve to, že sa hodia skutočne takmer ku všetkému. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe