Presunúť na hlavný obsah

Celebritné mamy a ich dcéry v čase, keď mali rovnaký vek: Nebudete veriť, aké verné kópie niektoré sú

Zahraničné celebrity

Viete ako sa to hovorí: "Krv nie je voda." A gény jednoducho nezaprieš. Známe mamy a ich dcéry sú toho jasným dôkazom.

V svetovom showbiznise rozhodne nie je o krásu núdza. A niektoré známe mamy a ich dcéry vyzerajú presne ako kópia jedna druhej. Pozrite sa spolu s nami, ako sa na seba podobali v takmer rovnakom veku. 

Vanessa Paradis a Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp nepochybne zdedila črty po svojej slávnej mame. V tom istom veku vyzerajú takmer identicky. Navyše čím je staršia, tým viac svoju mamu pripomína. Aj keď je medzi nimi vekový rozdiel 27 rokov, ak vyrazia spoločne do ulíc vyzerajú aj dnes skôr ako sestry. Čo dodať, obom to môže len a len lichotiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Leona Lewis sa vydala. Ženíchov zosnulý otec im poslal zvláštny odkaz

Madonna a Lourdes Leon 

Lourdes Leon v sebe mamu nezaprie. A nie len výzorovo. Rovnako ako jej mama je nespútaná, výrazná, extravagantná a rada provokuje. Od malička mala svoj vlastný štýl a patrila k prvým známym hipsterkám v školáckom veku. Dnes je z Lourdes sexi žena, ktorá je rada stredobodom pozornosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Príležitosť, aká sa neodmieta: 16-ročná Kaia Gerber najnovšie rozbehla biznis s Karlom Lagerfeldom

Cindy Crawford a Kaia Gerber

V prípade očarujúcej Cindy Crawford a jej dcéry Kaie Gerber je jasné, že jablko ani náhodou nepadá ďaleko o stromu a je to pravda. Podoba mladučkej Kaii na Cindy je totiž neskutočná. V niektorých prípadoch sú  na nerozoznanie. Krásna Kaia si už vyskúšala, ako chutí modelingový chlebíček a ide v maminej dráhe. A my sa veru ani nedivíme, má na to všetky predpoklady.

Melanie Griffith a Dakota Johnson

Dcéra populárnej americkej herečky Melanie Griffith, Dakota Johnson, ktorá sa preslávila ako hviezda série 50 odtieňov sivej, má jednoznačne črty tváre po mame. Výrazné pery, veľké oči, dokonca aj tvar lícnych kostí majú rovnaký. No a čo sa týka hereckej kariéry, obe patria medzi veľmi úspešné herečky. 

Čítajte tiež: Cindy Crawford po rokoch priznala, prečo stroskotalo jej manželstvo s Richardom Gereom

Ktorá dvojica, sa podľa Vás na seba najviac podobá?

spolu hlasovalo 1528 ľudí

- Najčítanejšie -