Presunúť na hlavný obsah

Mama slávneho klanu Kardashianiek v 80. rokoch: Pozrite sa na jej postavu, toto pre ňu robí dodnes aj po 60-tke

Zahraničné celebrity

Fotografie svojho tela zverejňuje slávna Kim Kardashian pomerne často a rada. Nedávno sa však pochválila fotografiou svojej mamy Kris Jenner z 80-tych rokov. Uznajte samy, že plnú a sexi postavu majú Kardashianky jednoducho v génoch. Čo všetko však preto mama Kris robí ešte aj dnes, po 60-tke?

Mama Kris nás dostala touto fotografiou

Prečo by sa Kim Kardashian nepochválila sexi fotografiu svojej dnes 64-ročnej mamy Kris Jenner spred rokov? Ako Kim prezradila na svojej sociálnej sieti, na fotografii si Kris zapózovala s jednou zo svojich priateliek pri bazéne. No predstavte si, že takúto postavu s plochým bruškom mala Kris len chvíľu po pôrode Kiminho brata Roba: „Myslím si... kto je viac sexi než moja mama po narodení môjho brata!“ Pýtala sa fanúšikov Kim, ktorej mama mala teda za sebou v tom čase už 4 pôrody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Mohlo by vás zaujímať: Osobná trénerka Kim Kardashian o jej prísnom režime: Aby stíhala cvičiť, musela sa naučiť robiť túto jednu vec

Toto je návod 6-násobnej matky po 60-tke

Mama Kris však na sebe a svojej postave stíhala cvičiť aj počas toho, ako vychovávala svoje deti. No aj počas ich dospelosti nezaháľa, ale pokračuje. Dnes má cez 60 rokov, je  dokonca 6-násobnou matkou, manažérkou, televíznou osobnosťou a vyzerá neuveriteľne, čo poviete?  Tu je jej návod čo sa týka stravovacích a cvičebných návykov.

Svoj deň začína kávou a cvičením

Za všetkým hľadaj disciplínu. Disciplína v jedle, v cvičení a ako žartuje sama Kris len sem tak nejaká tá Margarita. Ako prezradila prednedávnom jej deň sa začína skoro, o štvrtej ráno: „Vstávam naozaj skoro každé ráno okolo štvrtej už 5 rokov. Veľa nespím, takže sa snažím robiť hneď skoro ráno... Plánujem všetko, uistím sa, že je všetko v poriadku, kým som na bežiacom páse a pijem veľa kávy, aby som telo dostala do pohybu a prebrala.“

Čítajte tiež: Najnovší zázračný nápoj v jedálničku Kim Kardashian: Recept od starej mamy používa nielen pre krásu a líniu

Zamerala sa na výdrž a energiu

Kris rokmi našla vlastný spôsob ako ostať aktívna. V jej veku sa už síce neprepína extrémnym cvičením s ťažkými váhami ako jej dcéry, ale v jednej z epizód ich známej rodinnej šou si to vyskúšala, keď trénovala s dcérou Khloe. No momentálne sa vraj zameriava skôr na zvýšenie svojej výdrže a energie. Krisiným obľúbeným cvičením je preto pilates, ktorý však vie telu tiež dať zabrať.

Má osobného šéfkuchára a trénera v jednom

Jednou z výhod jej popularity a dobrej finančnej situácie je práve to, že si napríklad môže dovoliť zamestnávať vlastného osobného trénera a šéfkuchára v jednom. Ten jej posiela každý deň domáce pripravené jedlo, aby si mohla udržiavať zdravé stravovacie návyky. Väčšinu jej jedálnička tak tvorí čerstvé ovocie, zelenina, chudé mäso a zdravé semienka, zrná. Jej raňajky pozostávajú väčšinou z proteínového koktailu, lososového šalátu na obed a zdravých desiat, kuracej polievky či ryžového pilafu na večeru. Tiež objasňuje, že jej dlhodobým cieľom nie je chudnúť, ale udržať si váhu.

Aj Kris je len žena z mäsa a kostí

Samozrejme však aj Kris je len žena z mäsa a kostí a preto sa priznáva: „Môj ideálny deň by začínal francúzskym toastom, pokračoval čínskym kuracím šalátom na obed a hovädzím tacos so syrom enchiladas, ryžou a fazuľou a drinkom margerita na večeru v mojej obľúbenej reštaurácii Casa Vega.“ No niekedy neodolá ani takému obyčajnému hotdogu.

Neprehliadnite: VIDEO: Kardashianky kedysi a dnes: Takto ich zmenili zákroky a šikovné make-up triky na nepoznanie

Preferuje domácu stravu, napísala dokonca kuchárku

Napriek tomu, že sem tak nepochybne zhreší aj ona, je veľmi disciplinovaná a snaží sa pre svoje zdravie a telo robiť len to najlepšie. O Kris je tiež známe, že preferuje domácu stravu a nemá problém postaviť sa do kuchyne a niečo si pripraviť aj sama. Dokonca napísala svojho času aj vlastnú kuchárku, v Kuchyni s Kris, v ktorej zúžitkovala svoje dlhoročné skúsenosti.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus