Presunúť na hlavný obsah

19-ročný vizážista, ktorý si získal Kim Kardashian a ďalšie hviezdy: Prečo ho Hollywood tak veľmi miluje?

Zahraničné celebrity

Na svoj mladý vek dosiahol vizážista Sam Visser nevídané úspechy. Teší sa pozornosti a priazni celebrít ako Kim Kardashian, Ariana Grande či Lily-Rose Depp a ďalších. Jeho talent a kontakty mu predurčujú oslnivú kariéru. Aký je jeho príbeh a v čom jeho tajomstvo?

Má len 19 a už teraz hviezdu kariéru

Na chlapca vyrastajúceho v malom surfárskom mestečku na kalifornskom pobreží toho dosiahol vizážista Sam Visser viac než dosť a veľa má toho ešte pred sebou. Už ako malý sa podľa slov, ktoré prezradil pre magazín Vogue, oveľa radšej zatváral vo svojej izbe a hral sa s make-upom než s priateľmi či súrodencami. Hoci miloval umenie v celej jeho kráse to, ktoré dokázali svetoví vizážisti vyčarovať na tvárach celebrít, obdivoval najviac. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SAM VISSER (@samvissermakeup),

Osudový deň, ktorý mu zmenil život 

Prelom v jeho živote prišiel, keď mal len 13 rokov a v sebe absorbované skúsenosti a vedomosti z Youtube videí a instagramových účtov, ktoré mu poslúžili v jeho osudový deň v butiku Make Up For Ever v Los Angeles. Sam tam rozpoznal vizážistu Davida Hernandeza a neváhal ho osloviť a predstaviť sa. Pravdepodobne urobil taký dojem, že bol o niekoľko dní pozvaný na dôležité natáčanie slávneho amerického komika Davida LaChapelle. To bola jeho vstupenka do sveta make-up artistov. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SAM VISSER (@samvissermakeup),

 
 

Ponuka, ktorá sa neodmieta  a otvára dvere 

Potom to už malo rýchly spád. Samovou mentorkou sa stala Sharon Gaultová, ktorá bola známa vďaka spolupráci s Madonnou či Lady Gaga. Tá ho voviedla do sveta celebrít a mnohých vizážistických spoločností. Až prišla neodolateľná ponuka, mail od spoločnosti Kardashian Jenner Communications s návrhom na skúšku make-upu Kris Jenner. Tak sa Samovi začal plniť jeho veľký sen. Následne bol predstavený dvornému make-up artistovi Kim Kardashian, Mariovi Dedivanovičovi a následne požiadal Kris, aby zavolala jeho mame a povedala jej, že musí opustiť strednú školu kvôli kurzu, ktorý mu Kris zasponzorovala
 
 

Líči Kardashianky na ich reality show

Sam tak absolvoval štúdijný program  a následne sa presťahoval do Los Angeles a odvtedy dobýva ríšu krásy celebrít. Dnes má na svojom instagrame 150 000 fanúšikov. S Kim spolupracoval na kampaniach jej značky KKW Beauty a doteraz líči Kardashianky aj pre ich reality show Keeping Up The Kardashians. 
 

 

Aké sú jeho triky či poznávacie znamenia, pre ktoré ho celebrity milujú? 

1. Dymové oči

Čím výraznejšie tým lepšie. Dymové oči v jeho podaní milujú všetky Kardashianky a dokonca aj modelka Lily-Rose Depp. Ako si ich vytvoríte? Jednoducho... základom je použiť podkladovú bázu a prirodzene zvýrazniť očné okolie, použiť širokú škálu tmavých očných tieňov a tie správne štetce. Dôraz sa kladie aj na zvýraznenie spodného viečka. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SAM VISSER (@samvissermakeup),

 

2. Gotické tmavé pery a silné kontúry

Gotické tmavé pery sú tiež jeho malým umeleckým dielom, ktorým ohuruje. Ako na to? Použite kvalitnú čiernu kontúrovaciu ceruzku a následne čierny tekutý rúž s rýchlo schnúcim účinkom, aby sa vám pery nerozpíjali.
 

 

3. Dokonalá, takmer prefúkaná pleť

Ako ju dosiahnuť? Jednoducho, chce to kvalitnú starostlivosť o pleť ráno aj večer, dôkladné odličovanie. Pri nanášaní make-upu nezabudnite na kvalitný hydratačný krém a rozjasňovače. Potom je to už hračka.
 
 
 

4. Super dlhé riasy

Každá o nich sníva. Ktorá ich nedostala prirodzene do vienka nemusí zúfať. Použite kliešte na riasy, ktoré ich prirodzene predĺžia. Potom použite svoju maskaru s tým, že natierate nielen odspodu, ale natriete aj vrch, končeky mihalníc.

- Najčítanejšie -