Presunúť na hlavný obsah

Kráľovné Instagramu odhaľujú občas viac ako treba: Čo majú spoločné Kim Kardashian a Emily Ratajkowski?

Zahraničné celebrity

Obe sú sexi, majú milióny followerov, mnohí ich obdivujú, no iní majú na ich životný štýl svojský názor. Čo však spája Emily a Kim?

Každá sú iná a predsa sú v niečom rovnaké. Viete, čo spája ženy, ktoré ovládli svet sociálnych sietí? Kim Kardashian a Emily Ratajkowski majú toho spoločného oveľa viac ako ste zrejme predpokladali.

Prečítajte si tiež: Instagram mení pravidlá aj v kráľovských rodinách: Nórska princezná sa vzdáva titulu, chce sa stať influencerkou

Obe milujú extravaganciu

Tieto dve ženy jednoznačne pobláznili internet a patria medzi najpopulárnejšie krásky svetového showbiznisu. Kim sleduje 146 miliónov ľudí a Emily 23,9 milióna. Celkom slušné, no nie? Množstvo fanúšikov si získali vďaka svojej bezprostrednosti, odvahe a najmä veľkej dávke exhibicionizmu. Ten ani jednej veru nechýba. Neboja sa pridávať provokatívne fotky, ukazujú svoj súkromný život bez toho aby niečo skrývali a zdieľajú so svojimi followermi častokrát veľmi intímne momenty. Čo sa týka módneho vkusu, obe milujú sexi modely, ktoré ukazujú viac ako zakrývajú. A vôbec im to nerobí problém. Práve v tejto pozícii sa totiž cítia dobre a pohľady ľudí milujú. Vedia totiž, že majú čo ukázať. 

Neprehliadnite: Celebritný beauty spor: Kontroverzný Jeffree Star doslova vysmial kozmetické produkty najmladšej Kardashianky

S nahotou a odhaľovaním nemajú problém

Nahota je niečo, čo nepovažuje Kim ani Emily za tabu. V niekoľkých rozhovoroch sa obe vyjadrili, že to k životu patrí a netreba sa tváriť, že niečo také neexistuje. Emily je však v tomto prípade predsa len o niečo odvážnejšia a nafotila v danom duchu už aj niekoľko kampaní. Tieto ženy sú na svojte telo patrične hrdé a preto nevidia dôvod, prečo ho neukázať. Dokonca to neprekáža ani ich polovičkám a muži po ich boku to tolerujú. 

Toto je dôvod prečo sa týmto štýlom prezentujú

Pýtate sa prečo to robia? Áno na jednej strane je akési vnútorné presvedčenie o tom, že je to úplne normálne, na druhej vidina zárobku. Nebudeme si klamať, je to fakt. Aj keď sú ľudia, ktorí túto formu prezentácie nedokážu pochopiť, Kim a Emily skrátka vedia, že je to niečo, čo ich živí. No a ich fanúšikovská základňa to už aj očakáva. Virtuálna realita je totiž čoraz viac bez zábran a im je jasné, že sa musia prispôsobiť. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus