Presunúť na hlavný obsah

Ako žijú novodobé princezné súčasnosti? Kráľovské rodiny sa o ne skutočne výnimočne starajú

Zahraničné celebrity

Tieto mladé ženy a slečny, majú niečo spoločné. Sú odvážne, nespútané, búrajú zaužívané pravidlá a každá sa môže pýšiť titulom princezná. A to aj napriek tomu, že niektoré monarchie boli zrušené. No oficiálne tituly si mohli ponechať. Ako žijú moderné princezné?

Princezná Charlotte Casiraghi z Monaka

Tušíte kto bol starou mamou očarujúcej a krásnej Charlotte Casiraghi? Nikto iný ako nádherná herečka Grace Kelly. V nástupníckej línii na trón, je Charlotte až štvrtá, ale to jej vôbec neprekáža. Je mamou syna a aj napriek tomu, že jej vzťah s jeho otcom nevyšiel, ťažkú hlavu si z toho nerobí. Charlotte sa snaží žiť nomálny život, pracovala pre viacero prestížnych firiem, no z titulu princezej samozrejme ťaží. 

Pozrite si tiež: Celebritné mamy a ich dcéry v čase, keď mali rovnaký vek: Nebudete veriť, aké verné kópie niektoré sú

Princezná Maria-Olympia z Dánska a Grécka

Maria-Olympia je mladá, krásna žena, ktorá si život užíva absolútne naplno so všetkým, čo ponúka. Je zároveň princeznou Grécka aj Dánska. Svoj titul princeznej si ponechala aj napriek tomu, že monarchia v Grécku bola oficiálne zrušená. Plavovláska miluje, módu, dizajn, dokonca skúsila aj stáž v prestížnom módnom dome Dior. Na sociálnych sieťach sa rada prezentuje a zbožňuje svetlá reflektorov. Dokonca sa už postavila aj na predvádzacie móla. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olympia of Greece (@olympiagreece),

Princezná Imán z Jordánska

Narozdiel od Marie - Olympie sa jordánska princezná Imán na verejnosti veľmi často neobjavuje. Keď tak ju vídať po boku rodičov, často robí spoločnosť na oficiálnych návštevách svojej mamy. Imán držia relatívne nakrátko a nedovoľujú jej príliš veľkú prezentáciu, seba samej. Aktuálne sympatická princezná študuje v Spojených štátoch amerických a škola je pre ňu prioritou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Royal and Fabulous (@royalandfabulous),

Prečítajte si: Talentovaná návrhárka, ktorá stojí za zrodom najštýlovejšej Češky: Nestojíme o followerov, klienti sú dôležitejší

Princezná Leonor zo Španielska

Princezná Leonor je dcérou aktuálnej kráľovskej dvojice a prislúcha jej tak prvé miesto v nástupníckej línii  na španielsky kráľovský trón. Z mladej slečny vyrastá očarujúca kráska, ktorá presne vie, čo sa patrí. Miluje kone, golf a začína sa vo veľkom zaujímať o módu, ktorá je jej srdcovkou. Napriek jej postaveniu, rodičia chcú, aby sa snažila aspoň v určitých veciach žiť ako jej rovesníci a Leonor sa to darí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @princess.leonor),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus