Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske hviezdy, ktoré svoje nedostatky neriešia: Aj vďaka tomuto ich obdivuje celý svet

Zahraničné celebrity

Sú krásne, obdivuje ich celý svet, no i ony sú len ženy. Známe hollywoodske hviezdy bojujú s komplexmi, ktoré si však nezmenili.

Selena Gomez

Speváčka a herečka Selena Gomez má milióny fanúšikov, ktorí sa snažia podobať tejto hviezde. No ani ona nie je dokonalá. Neraz sa vyjadrila, že bojuje s viacerými nedostatkami ako napríklad malý nos či príliš guľatá tvár. Lenže, na rozdiel od iných kolegýň, nesnaží sa zmeniť na "umelinu". Skôr jej s nimi bojujú ruky šikovných make-up artistov, ktorí vedia ako opticky trochu upraviť tieto nedostatky.

Sarah Jessica Parker

Naopak, herečku Sarah Jessicu Parker trápi celý život jej dlhý nos. A trošku širší. Lenže Sarah je skutočne vyrovnaná žena, o čom svedčí fakt, že za celú kariéru sa nesnažila svoj nos prerobiť. Jednoducho sa berie taká, aká je. A to je obdivuhodné.

Mohlo by vás zaujímať: Štvorica herečiek, ktoré sú rovnaké ako ich seriálové postavy: Čo majú spoločné Jennifer s Rachel a Blake Lively so Serenou?

Cara Delevigne

Kto by to bol povedal, že i svetová topmodelka bude mať komplexy...? Ale pravda je taká, že čoraz populárnejšiu herečku tiež trápi jedná drobnosť na jej tvári. Úzke pery. Tento "nedostatok" však je v podstate aj jej doménou. Mnoho firiem oslovuje Caru za tvár svojich beauty produktov a aj leskov či rúžov. Nanešťastie, prirodzenosť je teraz v kurze a žiadne nafukovanie pier Cara nepotrebuje.

Kate Hudson

Veľký komplex, ktorý by asi trápil mnohé ženy. Ale nie Kate Hudson. Veľké a odstávajúce uši rieši mnoho žien už v mladosti, no hollywoodska hviezda na to podstatne kašle. Neodradilo ju to ani od toho, aby si dala pred časom ostrihať na krátko...

Neprehliadnite: Vojvodkyňa Meghan predviedla v Afrike kľúčové kúsky šatníka: Tento jeden detail mali všetky rovnaký

 

 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus