Presunúť na hlavný obsah

Bohémske, romantické i veľkolepé: Aké svadobné šaty si na svoj veľký deň zvolili svetové topmodelky?

Zahraničné celebrity

Inšpirácie nikdy nie je dosť. Hlavne, ak ide o svadbu. Každá nevesta túži byť stredobodom pozornosti, či už preferuje eleganciu, jednoduchosť alebo pompéznosť. Inšpirujte sa výberom svetových modeliek, ktoré svojou voľbou nesklamali.

Heidi Klum

Najznámejšia nemecká modelka Heidi Klum si potrpí na pozornosť. A vďaka pompéznym šatám, ktoré si na svoju svadbu zvolila, bola jednoducho neprehliadnuteľná. Róba pochádza z dielne značky Valentino a i keď šlo o tretiu svadbu pôvabnej modelky, opäť si zvolila bielu farbu šiat s jemnou potlačou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum),

Bar Refaeli

Úplne iný štýl predviedla počas svojho svadobné dňa ďalšia známa modelka Bar Refaeli. Tá stavila karty na jednoduchosť a bohémskosť. Šaty, za vznikom ktorých stojí populárna francúzska značka Chloé, pôsobia trochu plážovo, no žiadna súkromná ceremónia s pieskom pod nohami sa nekonala. Bar mala veľkolepú svadbu s takmer 300 hosťami.

Pozrite si: Speváčka Leona Lewis sa vydala. Ženíchov zosnulý otec im poslal zvláštny odkaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bar Refaeli (@barrefaeli),

Hilary Rhoda

Tretia modelka, tretí štýl. Tmavovlasá topmodelka Hilary Rhode si vybrala róbu od Caroliny Herrery, ktorá bola doplnená o zaujímavé farebné detaily. Kombinácia bielej, zelenej a čiernej je veľmi originálna a nevídaná. Myslite na to pri svojom výbere šiat aj vy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa CAROLINA HERRERA (@carolinaherrera),

Chanel Iman

Exotická modelka povedala svoje "áno" vo veľmi romantických šatách s prepracovanou aplikáciou. Kombinácia bielej a telovej je veľkým trendom a rovnako tak hlboký výstrih. Vďaka tomu pôsobila Chanel Iman počas svojho veľkého dňa naozaj nádherne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Chanel Iman (@chaneliman),

Isabeli Fontana

Netradičná svadba a netradičné šaty. Priehľadný model, pod ktorým sa ukrývali biele plavky sa tak často nevidí. Ale predsa každá nevesta si má v prvom rade vybrať to, v čom sa cíti najlepšie. Ak niekto túži po takejto extravagancii, tak prečo nie. Na pôvabe to známej modelke neubralo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Isabeli Fontana (@isabelifontana),

Shanina Shaik

Ďalšou modelkou, ktorá stavila na osvedčenú klasiku, bola krásna Shanina Shaik. Čipka, odhalené ramená, strih kopírujúci jej krivky... Ideálny model na plážovú svadbu. Nič krajšie si na tejto modelke nevieme predstaviť.

Neprehliadnite: Mladá modelka v latexe, vychádzajúca hviezda kráľovnou večera: Kto bodoval na cenách Emmy Awards 2019?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SHANINA SHAIK (@shaninamshaik),

Gabrielle Caunesil Pozzoli

Nádherná a dych berúca. Presne takou nevestou bola Gabrielle Caunesil, ktorá sa vydala len pred pár týždňami. Ak patríte medzi ženy, ktoré túžia byť počas svojho svadobného dňa za princeznú, tak sa môžete inšpirovať práve touto nevestou. Zaujímavým detailom týchto šiat sú snímateľné ramienka, ktoré si modelka po ceremoniáli dala dole.

Zuzana Stráska

Toto leto bolo bohaté na svadby aj medzi "našimi" modelkami. Životného partnera si vzala i modelka agentúry Elite Bratislava Zuzana Stráska. Šaty mala navrhnuté priamo na svoj veľký deň známou českou dizajnérkou Ivanou Méntlovou. Ako priznáva samotná Zuzana, na ich tvorbe sa podieľala vo veľkom a sú odrazom jej presných predstáv.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe