Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Topmodelka Linda Nývltová o svojich začiatkoch: Do roka po súťaži som sa dostala na titulku

Feminity TV

Známa brunetka sa v modelingu pohybuje takmer dve dekády. No o jej úspechu bolo rozhodnuté už v samotných začiatkoch.

V roku 1998 vyhrala prestížne slovenské finále súťaž Elite Model Look a na svetovom finále, ktoré prebehlo v Nice, sa dokonca umiestnila na 3. mieste. Linda Nývltová za dve desaťročia pôsobenia v tomto biznise toho stihla už naozaj veľa. Ako jedna z mála slovenských modeliek sa ocitla dokonca na titulke francúzskeho Vogue magazínu, no stihla si dokonca zahrať i vo fime Perfect Days - I ženy majú svoje dni.

Pozrite si tiež: VIDEO: Michaela Kocianová v úlohe návrhárky novej módnej značky: Vymení modeling za novú prácu?

O 21 rokov neskôr je však stále žiadanou modelkou a nenechala si ujsť ani nedávne česko-slovenské finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019, ktoré odštastrovalo jej kariéru snov. A pri tejto príležitosti sme sympatickú brunetku vyspovedali aj my. Ako si spomína na svojej prvé kroky v modelingu? "Mne vlastne Elite Model Look odštartoval kariéru. Čiže ja som po finále začala veľa cestovať. Šla som hneď do Paríža a po svetovom finále, kde som sa umiestnila tretia, sa mi rozbehla kariéra a do roka som bola na titulke."

Mohlo by vás zauímať: VIDEO: Vlastnosti, vďaka ktorým je stále na výslní: Daniela Peštová si buduje kariéru modelky už desiatky rokov

FEMINITY TV: Na čo všetko si zo začiatku svojej kariéry spomína Linda Nývltová a ako vníma rozdiel medzi vtedajším finále a tým tohtoročným?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus