Presunúť na hlavný obsah

Krajšia ako nikdy predtým: Angelina Jolie žiari a môžu za to predovšetkým tieto osoby

Zahraničné celebrity

Herečka Angelina Jolie má za sebou búrlivé obdobie. No zdá sa, že so svojim stroskotaným manželstvom sa už celkom vyrovnala. Nedávno sa dokonca predviedla v plnej kráse na červenom koberci a bola opäť tou Angelinou, na ktorú sú všetci zvyknutí.

Lepšie časy?

Talentovaná herečka, ktorá je už niekoľko dekád považovaná za jednu z najkrajších žien planéty, mala posledné dva roky plné ruky práce s tým, aby si dala svoj súkromný život dohromady. Rozpad manželstva, rozvod a boj o starostlivosť o deti s expartnerom Bradom Pittom ju vyčerpal natoľko, že keď sa ukázala v spoločnosti, ľudia sa pýtali len jedno - je v poriadku?

Prečítajte si: Najvplyvnejšia blogerka stráca na šarme. Kristina Bazan výrazne zmenila imidž a aj kariéru

No tomu je už koniec. Nedávno sa predviedla 44-ročná herečka na červenom koberci pri príležitosti promovania svojho najnovšieho filmu Vládkyňa zla 2, kde stvárňuje hlavnú postavu a prítomní reportéri a hostia sa nestačili diviť nad premenou známej brunetky.

Neprehliadnite: Hollywoodske hviezdy, ktoré svoje nedostatky neriešia: Aj vďaka tomuto ich obdivuje celý svet

Bojuje kvoli deťom

Spoločnosť na premiére jej robil všetky deti. A práve kvôli nim sa snaží hollywoodska hviezda pozbierať po fyzickej aj psychickej stránke. Keďže s exmanželom bojuje o výhradnú starostlivosť, nechce mu dať dôvod na to, aby bolo niečo použité proti nej. A navyše, vyzerá to tak, že spoločnosť jej veľkej rodiny jej skutočne výrazne pomáha.

Herečka sa nikdy netajila tým, že jej deti sú pre ňu celoživotnou prioritou a vždy boli na prvom mieste. Vo výchove je síce prísnejšia, no zároveň veľmi tolerantná. Rešpektuje názory svojich potomkov a toleranciu sa snaží vštepovať aj im. A aj preto majú skutočne veľmi harmonický vzťah.

Mohlo by vás zaujímať: Deti princa Williama a Kate Middleton majú najprísnejšiu pestúnku: Čo všetko musí ovládať a deti dodržiavať?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus