Presunúť na hlavný obsah

Najvplyvnejšia blogerka stráca na šarme. Kristina Bazan výrazne zmenila imidž a aj kariéru

Zahraničné celebrity

Pred piatimi rokmi sa pohybovala medzi módnou smotánkou, nechýbala na každom fashion week-u či hollywoodskych akciách. Dnes sa majú veci trochu inak.

Keď pred pár rokmi založila blog Kayture, raketovou rýchlosťou si získala pozornosť módnych domov aj beauty značiek. Tí ju s radosťou obsadzovali do kampaní, pozývali na prehliadky a usádzali do prvých radov. Kristina Bazan, rodáčka z Bieloruska v roku 2015 patrila medzi blogerskú elitu, ktorá bola veľmi malá, no o to zaujímavejšia.

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske hviezdy, ktoré svoje nedostatky neriešia: Aj vďaka tomuto ich obdivuje celý svet

Časopis Forbes ju zaradil dokonca do zoznamu Top 30 pod 30 (rokov), magazín Vogue Portugal ju dokonca dosadil na titulku. Zdalo sa, že jej kariéra v tomto smere je našliapnutá dobrým smerom.

Pred dvoma rokmi však prišiel zlom v živote mladej blogerky, ktorý prekvapil jej fanúšikov aj kolegov. Sympatická bruneta sa rozhodla pre spevácku kariéru. Samozrejme, na tom nie je nič zlé, keď máte 23 rokov, máte všetko pred sebou a skúšať môžete tiež čokoľvek. Lenže spevu sa chcela venovať natoľko, že na doterajšiu blogerskú "aktivitu" sa rozhodla vykašľať. Na Instagrame dokonca vymazala fotografie a pridávala nové. S novým imidžom a popisom, že hudba je odteraz jej život.

Mohlo by vás zaujímať: Ako žijú novodobé princezné súčasnosti? Kráľovské rodiny sa o ne skutočne výnimočne starajú

Apropo, práca nie je jedinou vecou, ktorá sa zmenila. S tým prišla v ruka ruke aj zmena vzhľadu. Z nežnej krásky je razom tmavovláska s bielou pokožkou a výrazným, tmavým obočím. Prispôsobila tomu i šatník a dorazili prvé komentáre. Niektorí jej premenu vítali, iní takí nadšení neboli. Nanešťastie, vďaka menu a chuti vymaniť sa spod akejsi koncepcie, jej premenu uvítali niektoré beauty značky ako L´Oreál Paris či YSL.

Po pár mesiacoch opäť teda začala fungovať aj ako ambasádorka značiek a na módu úplne nezanevrela. I keď stihla vydat EP, koncertovať, objaví sa sem-tam i na nejakej prehliadka. Ale už o ňu nie je taký enormný záujem, ako kedysi. Jej štýl je trochu nudný, ničím nevýrazný a v určitých momentoch aj nelichotivý. Nuž, zdá sa, že job snov, ktoré by dnes chcelo robiť každé dievča, nie je úplne jednoduchý. Udržiavať sa na vrchole chce viac úsilia a ak to raz zahodíte, cesta naspäť už nemusí byť taká jednoduchá.

Páči sa vám nový imidž Kristiny Bazan?

spolu hlasovalo 272 ľudí

Áno
16
Nie
256

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus