Presunúť na hlavný obsah

Biele tenisky na 5 spôsobov: Takto dokážete tento nadčasový kúsok krásne kombinovať

Móda

Biele tenisky sú absolútne univerzálne a variabilné. Pozrite sa ako ich môžete krásne a efektívne využiť v rámci niekoľkých stylingov!

Jar je v plnom prúde a v uliciach čoraz častejšie vídať obľúbený kúsok - biele tenisky. My sa veru ani nedivíme. Sú pohodlné, nadčasové, dobre sa kombinujú a ukážeme vám, že sa hodia skutočne takmer ku všetkému. 

1. Spojenie nadčasovosti a pohodlnosti

Pokiaľ chcete dodať klasickému kostýmu iný nádych, rozhodne siahnite po bielych teniskách. Táto kombinácia je nielen trendy, ale v metropolách ako Paríž, či Londýn je na výslní a v obľube už niekoľko rokov. No a nič sa na tom nemení ani teraz. Pre ženy milujúce nadčasovosť a klasiku ako stvorené!

2.  Ženskosť a variabilita

Pokojne ich však spájajte aj so saténovými šatami, či sukňami. Nebojte sa experimentovať a dávať dokopy aj na prvý pohľad nesúrodé kúsky. Toto je napríklad veľmi ženské a využiteľné na rôzne príležitosti.

3. Ležérnosť a uvoľnenosť

Dobre bude vyzerať aj kombinácia jeansov, oversized košele a tenisiek. Ak patríte medzi vyznávačky pohodlnosti, v tomto outfite sa budete cítiť naozaj skvele. Môžete tak smelo vyraziť do mesta, či s kamoškou na raňajky. 

4. Osvedčená klasika 

Univerzálny typ obuvi krásne ukáže aj s koženým trenchcoatom alebo kabátom. Stačí už len biele tričko a môžete ísť. Určite zaujmete. 

5. Nestarnúca monochormatickosť

Monochromatické looky sú mimoriadne populárnymi a dokonca aj v bielej sa dostávajú pomaly, ale isto na vrchol módnych trendov. Tu však stojí za zváženie voľba strihu a materiálov samotného stylingu. Tie treba rozhodne prispôsobiť svojim krivkám.