Presunúť na hlavný obsah

Beauty produkty Victorie Beckham sú elegantné a ekologické: Dymové oči si vytvoríte do 5 minút!

Zahraničné celebrity

Najnovšie sa módna ikona Victoria Beckham angažuje vo výrobe vlastnej kozmetiky Victoria Beckham Beauty. Jej líniu vystihujú slová elegancia, dekadentnosť a ekologická čistota. Také sú aj jej produkty na vytvorenie ikonického dymového oka do 5 minút.

Elegantnosť, dekadencia a ekologickosť v štýle Victorie

Bývalá speváčka, dnes módna návrhárka, ale aj majiteľka vlastnej beauty línie produktov pod názvom Victoria Beckham Beauty. Victoria je skutočne talentovaná a odvážna žena, ktorá sa nebojí skúšať nové veci. Jej línia skrášľovacích produktov je podľa jej vlastných slov ako ona sama... elegantná, dekadentná plus ekologicky čistá. Zameriava sa nielen na make-up, ale aj produkty na starostlivosť o pleť, parfémy, wellness produkty do budúcnosti: „Chcem sa postarať o ženy zvnútra i zvonka a vybaviť ich nevyhnutnými výrobkami v oblasti líčenia, starostlivosti o pleť, voňaviek a wellness, ktoré podľa môjho názoru potrebujem vo svojom vlastnom živote aj ja,“ citoval módnu návrhárku magazín Elle.

Mohlo by vás zaujímať: Victoria Beckham vyskúšala ozdravovací detox v podobe pitia mesačnej vody: Aké účinky pocítila na vlastnej koži?

Svojou kozmetikou chce robiť svet krajším miestom

V prvom rade však Victorii záležalo na tom, aby boli jej výrobky netoxické. Jej krémové odtiene sú umiestnené v pevnom skle a tieňové paletky majú jedinečnú mosadznú povrchovú úpravu. Jej línia používa minimum plastov, balenie je stopercentne sekundárne z odpadu z materiálov na báze kukurice, ktoré sú recyklovateľné alebo biologicky rozložiteľné. Dokonca každý výrobok obsahuje leták o tomto spracovaní: „Snažíme sa, aby bol svet krajším a príjemnejším miestom. Keď sme vyvíjali make-up, povedali sme si, že chceme, aby to bolo neuveriteľné inkluzívne. A to je presne to, čo sme urobili. Všetci máme úplne odlišné typy pleti. Úplne iný vek a všetci nosíme rovnaký make-up. To, čo sme dosiahli, je také zvláštne,“ citoval Victoriu magazín Elle.

Ikonické dymové oko do 5 minút

Medzi prvými produktami boli uvedené na trh tri, ktoré sú určené na vytvarovanie ikonického dymového oka. Podľa Victoria si ho dokážete urobiť do 5 minút. Ako na to?

1.    The Smoky Eye Brick - paletka dymových očných tieňov v štyroch odtieňoch, teplej béžovej a ružovej, chladnej šedej, chladnej modrej a teplej červenej. No dá sa zakúpiť aj paletka, ktorá bude obsahovať všetky štyri.

2.    Lid Lustre -  ktorý je krémovým tieňom s perleťovým nádychom, ideálny na potiahnutie viečkom. Najlepšie je rozotrieť ho prstom a viac pritlačiť na vrchu. Ten je k dispozícii v štyroch odtieňoch, ktoré sa ľahko nosia, v smotanovo striebornej, zlatej, čiernej so striebornou a námorníckej striebornej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

 

Čítajte tiež: Túto jedinú vec odporúča Victoria Beckham jesť každý deň: Vďaka tomu má krásnu a žiarivú pleť bez akné

3.    Satin Kajal Liner – vo svete očných liniek, ktoré majú byť odolné voči pohybu a rozmazaniu, sa Victoria rozhodla vytvoriť kajalové očné linky, ktorá sa budú pohybovať. To však neznamená, že nebudú vodotesné. K dispozícii sú v troch odtieňoch, čiernej, bronzovej a bordovej a sú ideálne na rýchle posúvanie sa viečkom pričom vytvárajú „šmuhu“, ktorá je charakteristická pre ikonické dymové oko v jej podaní.

V predajniach jej kozmetiku neuvidíte, na názore žien jej záleží

Jej kozmetika sa nebude predávať v tradičných maloobchodných predajniach krásy ako je Sephora alebo Ulta, ale na jej webovej stránke VictoriaBeckham.com. Tiež plánuje využívať platformu sociálnych sietí na prepojenie s módnym návrhárstvom: „Čo sa týka módy, vždy som išla priamo k spotrebiteľovi, skôr než som mala samostatný obchod, takže pre mňa to nie nič nové... Rovnako ako trávim veľa času v šatni, aby som vedela, čo chcú moji zákazníci nosiť, požiadam ženy aj o to, aby mi povedali, ktoré produkty chcú, aby som pre ne vyvinula v oblasti krásy a wellness. Je pre mňa dôležité vedieť, čo chcú,“ objasňuje Victoria, ktorá síce ani raz neprezradila, s akými odborníkmi spolupracuje pri príprave svojej kozmetiky, ale zdôraznila, že sa chce na tejto ceste učiť, vzdelávať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Neprehliadnite: Victoria Beckham oslavuje 45 rokov: Pozrite si, ako vyzerala PRED a PO estetických zákrokoch a ako s ňou išiel čas

Veľkou skúsenosťou bola pre ňu práca s Estée Lauder

Veľkou skúsenosťou bola pre ňu aj nedávna spolupráca s kozmetickou značkou Estée Lauder: „Milovala som prácu s Estée Lauder... Toľko som sa naučila a bol to obrovský, obrovský úspech...  Bola som skutočne zapojená do vývoja absolútne všetkého. Znovu, podobne ako v móde, som vyvíjala to, čo som chcela mať v mojej vizážistickej taške, rozvíjať svoju vlastnú starostlivosť o pleť a vôňu,“ prezradila Victoria na svojej sociálnej sieti.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe