Princezná Charlotte má už teraz najobľúbenejšiu činnosť: Prekvapí vás, čomu sa následníčka trónu venuje

Rozkošná princezná má už teraz koníčky, ktorým sa vo voľnom čase naplno venuje

Princezná Charlotte už teraz vie, čo ju najviac baví

Princezná Charlotte už teraz vie, čo ju najviac baví

Zdroj: SITA

Síce malú Charlotte častokrát nevidíme, pokiaľ nejde o oficiálne eventy s kráľovskou rodinou, malá následníčka trónu má už teraz veľa koníčkov, ktorým sa venuje hneď po tom, čo príde zo škôlky. Tá ju zjavne veľmi baví a nevyčerpáva ju natoľko, aby ešte poobede nestíhala aj iné aktivity. Okrem hry so svojím bratom a prezerania obrázkových kníh sa totiž malá princeznička najradšej venuje tancovaniu.

Nenechajte si ujsť: Princezná Charlotte už chodí do škôlky: Prekvapí vás, čo na ňu prezradili učiteľ

Talent podedila

Jej pozitívny vzťah k tejto milej a praktickej činnsoti, ktorú obľubuje, prezradil sám princ William pri stretnutí s maltským premiérom Josephom Muscatom, ktorý na svoje dvojčatá tiež prezradil, že sa tejto aktivity nevedia nasýtiť.

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte už chodí do škôlky: Prekvapí vás, čo na ňu prezradili učiteľky

Rovnaký názor má aj samotná vojvodykňa z Cambridgeu, ktorá pozitívny vzťah svojej dcéry k tancu prezradila už pred rokom, a to pri stretnutí s riaditeľkou Anglického národného baletu, Tamarou Rojo. Možné je, že talent k tancu pochytila práve od svojej zosnulej babičky, princeznej Diany, ktorá podľa svojich synov, tanec zbožňovala a bola v ňom neuveriteľne dobrá.

Nielen tanec, ale aj jazyky

To, že sa skutočne rada hýbe, je zjavne nepopierateľné. Rovnako ako jej brat má ale Charlotte talent aj na jazyky. Dievčatko čo to pochytilo od svojej španielskej opatrovateľky, Marie Turrion Borralo, ktorá vraj na španielčinu navnadila aj samotného princa Georgea. Milá povaha malej krásavice, ktorú viacerí opísali ako veľmi príjemnú a rozkošnú, ju priam predurčuje k skvelým výsledkom v akejkoľvek oblasti, pre ktorú sa rozhodne. Ktovie, kam až sa vyvinie jej talent, keď už v troch rokoch inklinuje k aktivitám podobného typu.

Inšpirujte sa: Takto vyzerajú kráľovské Vianoce: Zistili sme, ako si ich William a Kate užívajú a čo u nich doma nemôže chýbať

U teraz je jasné, že kráľovská princezná aj napriek svojmu pôvodu zbožňuje zábavu a neviazanosť, ktorá sa so samotným tancom spája a náramne si ho užíva. Ktovie, možno k niečomu podobnému bude viesť aj svojho budúceho najmladšieho súrodenca.

Vediete aj Vy svoje deti k tancu?

Áno
77
Nie
40
Hlasovalo: 117

Foto:
SITA
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba