Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Kate prezradila chute princeznej Charlotte: Zdá sa, že v tomto bude jediná, ktorá to zdedí po rodičoch

Zahraničné celebrity

Malá princezná Charlotte je v mnohom viac odvážnejšia než jej starší brat, princ George. Dokonca sa to prejavilo aj v jedle. Viete, aké jedlá má v obľube a zdedila to po oboch svojich rodičoch?

Vojvodkyňa Kate deťom varí aj sama 

Verte či nie, ale aj taká vojvodkyňa Kate je predsa len matka, ktorá chce aspoň ako jej to kráľovské povinnosti dovoľujú, z času na čas navariť svojim deťom jedlo sama. Podľa zdroja blízkeho okoliu samotnej vojvodkyne, ktorý o tomto fakte informoval aj magazín Marie Claire, jedlo svojim deťom Kate pripravuje vraj často a rada. Viete, ktoré patrí v ich rodine medzi najobľúbenejšia a to najmä u ich jedinej dcéry, princeznej Charlotte?

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte má už teraz najobľúbenejšiu činnosť: Prekvapí vás, čomu sa následníčka trónu venuje

Princezná Charlotte má rada pikantné a koreniny 

Kate s Williamom milujú pikantné jedlá. Preto nie je žiadnym prekvapením, že si radi doprajú tradičné pikantné kari. Vojvodkyňa Kate v tejto súvislosti prezradila a magazín ju cituje, že je to práve Charlotte, ktorej sa vyvinuli chute po svojich rodičoch na pikantné a korenisté jedlá. Vraj postupne objavuje rôzne koreniny a nemá s nimi najmenší problém. Na rozdiel od princa Georga, ktorý sa zatiaľ čo sa týka jedla podľa svojich rodičov ako ten pikantný typ nejaví. Preto mu Kate urobí menej pikantnú verziu kari. Charlotte sa teda aj v tomto na prvý pohľad zdá odvážnejšia než jej starší brat, čo poviete?

Čítajte tiež: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

Okrem pikantných jedál sa Charlotte nebojí skúšať aj netradičné 

Pred časom zase sama vojvodkyňa Kate prezradila na svoju dcéru, že má dokonca veľmi rada olivy. Že jej chutia aj napriek faktu, že väčšine detí v jej veku olivy skutočne nič nehovoria. Charlottine chute sa veľmi podobajú tým dospeláckym, dokonca veľmi často vraj siahne a skúša aj dobroty, ktoré sú na tanieri jej rodičov a iné deti ich veľmi nemusia. 

Neprehliadnite: Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton: Túto povahovú vlastnosť nechce, aby jej deti po nej zdedili

Odvážna a horlivá nielen v jedle 

Magazín Marie Claire tiež troška žartuje na adresu malej princeznej Charlotte, že odhliadnuc od jej chutí sa presne takto javí aj jej povaha. Odvážna, horlivá alebo ohnivá, rozhodne temperamentnejšia než povaha jej staršieho brata Georga, ktorý je viac zádumčivý a pokojnejší. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus