Presunúť na hlavný obsah

Khloe Kardashian ukazuje novú tvár: Fanúšikom sa prestáva páčiť, na najnovšej foto sa na seba už ani nepodobá

Zahraničné celebrity

Khloe Kardashian svojou novou tvárou pomaly, ale isto prekonáva aj svoju staršiu sestru Kim. Hoci popiera akékoľvek plastiky, aplikácie na úpravu či výplne, na najnovšej fotografii, ktorú pridala na svoju sociálnu sieť, sa na seba vôbec nepodobá.

Škaredému káčatku dala už dávno zbohom

Je pravda, že reality star a najmladšia z Kardashianiek, Khloe, nikdy nevyzerala lepšie než dnes. Už dávno nepripomína škaredé káčatko, za ktoré ju mnohí fanúšikovia reality show Keeping up with Kardashians mali. Dnes je z nej doslova celkom iný človek. Predĺžené blond vlasy, pričom bola kedysi brunetkou, vyšportované telo aj nová tvár, sexi oblečenie aj zvýšené sebavedomie. To je nová Khloe Kardashian.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Mohlo by vás zaujímať: Koľko skrášľovacích zákrokov musela podstúpiť, aby vyzerala takto? Pamätáte si ešte na jej pôvodnú tvár?

Pripustila, že s technikou kontúrovania tváre zašla priďaleko

Najnovšie sa však Khloe na svojej sociálnej sieti pochválila fotografiou s celkom novou tvárou. Tá však jej fanúšikov prekvapila skôr v negatívnom slova zmysle než pozitívnom. Khloe totiž na nej seba už vôbec nepripomína a fanúšikovia jej to svojimi komentármi dali jasne pocítiť.

Mnohí jej, vyčítali, že fotografia je upravená obľúbenou aplikáciou jej sestry Kim, Facetune, vyretušovaná, že použila množstvo aplikácií, aby si vylepšila tvár. Khloé sa však bráni a jediné, čo svojho času pripustila aj pre magazín Vogue je, že zašla s technikou kontúrovania tváre už priďaleko. No trvá na tom, že operácia nie je nič pre ňu, rovnako ako rôzne výplne tváre. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Čítajte tiež: VIDEO: Kardashianky kedysi a dnes: Takto ich zmenili zákroky a šikovné make-up triky na nepoznanie

Na červenom koberci zase s inou tvárou

Dokonca sa toho chopili aj médiá, konkrétne ako informuje britský denník The Mirror, populárna stránka Celebface, ktorá má v podtitule, že kto nechce vidieť pravdu, nech stránku neotvára, použil tvár Khloe z jej intagramu a porovnal ju s tou, ktorú prezentovala približne v rovnakom čase na červenom koberci spolu so svojimi sestrami pri premiére novej série ich rodinnej reality show. Tu vyzerala pomerne inak, čo poviete?

Neprehliadnite: Známe tváre s retušou a bez nej: Porovnajte si sami, ako dokážu aplikácie zmeniť celkový výraz

Nová tvár Khloe teda vyvoláva vo fanúšikoch pochybnosti, no to ju ako sa zdá vôbec netrápi. Khloé je so sebou momentálne spokojná a nikdy z nej nevyžarovalo väčšie sebavedomie.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus