Presunúť na hlavný obsah

Retro vibe: Tieto kúsky, ktoré milovala princezná Diana sú našimi srdcovkami aj dnes

Zahraničné celebrity

Pridajte svojim outfitom štýlový a nesmrteľný vintage pôvab. Nechajte sa inšpirovať kúskami, ktoré milovala princezná Diana a nedala na ne dopustiť.

Malá módna revolúcia

Princezna Diana bola známa tým, že milovala módu. Bola jej srdcovkou. A rovnako ako sa v názoroch správala ako rebelka, takého pravidla sa držala aj vrámci tvorenia svojich outfitov. Búrala dovtedy zaužívaný konzervatívny štýl, ktorého sa striktne držala kráľovská rodina. Nosila nohavice, výstrihy, či odvážnejšie kúsky, ktoré boli dovtedy pre členky monarchie doslova tabu. S tým sa nestrela s pochopením najmä u samotnej kráľovnej, no Diana bola od začiatku vzťahu s Charlesom veľmi svojská. Robila veci po svojom,  nenechala si diktovať nič, s čím by nebola stotožnená. 

Mohlo by vás zaujímať: Z dcérky Leny Perminovej sa stáva fashion ikona: Vďaka tomuto si dievčatko získalo tisícky fanúšikov po celom svete

Retro vibe, ktorý si zamilujete

Móda sa mení veľmi rýchlo a ľudia sa chcú čo najlepšie adaptovať. V podstate neexistuje nič ako univerzálny štýl, s ktorým by ste si vystačili po zvyšok života. Avšak sú určité kúsky, ktoré sa v móde vracajú, respektíve ich možno považovať za akési stálice. A presne veci, ktoré nosila Diana pred viac ako 20 rokmi, sú trendom aj dnes.

Čítajte tiež: Sláva ich rodičov im zabezpečila život ako v rozprávke: Takto sa obliekajú detské ikony klanu Kardashian

Nesmrteľná klasika

Princezná z Walesu bola priekopníčkou v nosení tea dress, milovala elegantné saká, oversize svetre, skinny jeansy no a pri večierkoch sa nevyhýbala ani poriadnej dávke trblietok, či tzv. slip dress. Diana mala jeden dar. V jeden deň dokázala pôsobiť absolútne abdistingvovane a nechýbal jej glamour, čo sa od nej očakávalo, no na druhej strane sa dokázala v ten deň predviesť v outfite, ktorý navodzoval pocit úplnej ľahkosti, nenútenosti a slobody. Diana bola jednoducho priekopníčkou v móde a pre ženy je veľkou inšpiráciou dodnes.

- Najčítanejšie -