Presunúť na hlavný obsah

Nohy ako stvorené pre červený koberec: Inšpirujte sa cvikmi, na ktoré nedala dopustiť princezná Diana

Zahraničné celebrity

Princezná Diana mala skutočne závideniahodnú postavičku. Áno, vieme, držala diéty, mala prísny jedálniček, no nedala dopustiť aj na cvičenie. Najmä v oblasti nôh si na to mimoriadne potrpela.

Bola miláčikom Británie, získala si srdcia ľudí po celom svete, vďaka svojej láskavosti, dobrosrdečnosti, pokore a ľudskosti. No aj napriek tomu, že bola akýsi stelesnením dobra vrámci britskej monarchie, bola predovšetkým aj ženou. Áno, aj Diana si potrpela na krásu a veľmi jej záležalo na tom, ako vyzerá. Vždy mala krásnu a perfektnú figúru. Z istej časti za to vďačila aj genetike, no o svoje telo sa aj príkladne starala. To že diéty jej neboli cudzie, je známe a aj fakt, že roky bojovala s bulímiou. 

Perfektné telo bolo pre princeznú prioritou. Jej dvorný šéfkuchár vytvoril pre ňu stravu, v ktorej sa nenachádzal ani gram tuku, či cukru. Jedla výlučne vegetariánske jedlá, ryby a zeleninu. Dokonca aj ovociu sa vo veľkej miere vyhýbala. No a každý deň venovala aspoň dve hodiny cvičeniu. Okrem behu, joggingu a plávania, vďaka ktorým si formovala celú figúru, špeciálnu pozornosť venovala nohám a cvikom zameraným na túto partiu tela. 

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Blake Lively po druhom tehotenstve schudla 30 kíl: Za jej premenou stojí tento muž

Na toto nedala Diana dopustiť

Diana viac ako dve hodiny denne trávila cvičením. Po rannom behu, nasledovala kombinácia cvikov na nohy. Išlo o predkopávanie, drepy a výpady vred s malým závažím. Večer venovala joggingu a plávaniu. 

Tréning podľa Diany

  • Ranný beh
  • Predkopávanie 2x15
  • Drepy 3x15
  • Výpady vpred so závažím 4x8
  • Večerný jogging a plávanie

Neprehliadnite: 22 kíl dolu a Jessica Simpson má späť telo dvadsiatničky: Toto je recept a dôvod, prečo chcela schudnúť!

Celý život si na svoju postavu potrpela

Neustále kontrolovanie hmotnosti, jedálnička, cvičenie si napokon vypýtalo svoju daň. Pre Dianu sa stala perfektná figúra skutočnou posadnutosťou. Kalórie rátala úplne pri všetkom. Jedla sa doslova bála a z každého sústa, ktoré nepripravil jej šéfkuchár, mala vlastne paniku. O jej bulímii, netušili roky ani jej najbližší. Keď už však nevládala robiť ani bežné denné úkony, jej manžel vtedy zalarmoval lekárov. Z tohto ochorenia sa liečila roky. Aj vo fáze, kedy bola pod dozorom odborníkov, však cvičila. To si odpustiť nedokázala. Zrejme sama dúfala, že perfektným telom, si získa lásku svojho manžela. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus