Presunúť na hlavný obsah

Známe hollywoodske hviezdy, ktoré sa vylepšili pred 30-tkou: Štvorici týchto krások to ale uškodilo

Zahraničné celebrity

Majú milióny fanúšikov, ktorí ich obdivujú a slepo nasledujú. A preto je pre mnohých záhadou, prečo sa dali tieto známe hviezdy vylepšiť a ešte k tomu v tak mladom veku.

Bella Thorne

Americká herečka už ako 16-ročná podstúpila operáciu nosa. O pár rokov neskôr k tomu pribudli aj pery a zuby. Dnes je ryšavá herečka na nepoznanie a pôsobí veľmi lacno. A to nie len vďaka plastickým úpravám. Bella sa prezentuje v nie lichotivom svetle. Pôsobí často veľmi neupravene a vulgárne v čomkoľvek sa v poslednom období ukáže. Či už v súkromí alebo na spoločenských akciách.

Prečítajte si: Bella Hadid ako najkrajšia žena sveta: Zaslúži si tento titul i napriek údajným plastikám?

Hailey Bieber

Manželka Justina Biebera Hailey Bieber si tiež prešla premenou vzhľadu. A tiež v mladom veku. Dala si totiž upraviť nos. Dnes sa na seba tiež však podobá čoraz menej a menej... Ale väčšie úpravy na svojom vzhľade popiera a pripisuje ich procesu prirodzeného starnutia. Tak či onak, Hailey tieto premeny tiež veľmi nelichotia.

Neprehliadnite: Nádherná modelka Gabrielle sa vydala za muža snov. Pozrite si zábery z rozprávkovej svadby

Taylor Swift

Všimli ste si, že aj tvár Taylor Swift sa pomaly mení? Ako by strácala svoju iskru, vďaka ktorej si pred rokmi získala milióny fanúšikov. Jej tvár však je až dokonalá a občas pôsobí veľmi vyumelkovano. V jej prípade sa však posledné meisace klebetí aj o zmene veľkosti poprsia. I keď Taylor tieto tvrdenia popiera.

Mohlo by vás zaujímať: Prirodzená vs. upravená: Ako vyzerajú hollywoodske krásky bez make-upu a retuše?

Kylie Jenner

Ak by sme však mali vybrať jednu hviezdu, ktorej plastiky uškodili asi najviac zo súčasných osobnosti, je to jednoznačne Kylie Jenner. Reality hviezdička, jedna z najsledovanejších tvárí Instagramu doteraz priznala (a aj to pod nátlakom) zväčšenie pier. Keď sa však pozriete na jej tvár hneď zistíte, že nešlo len o pery...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus