Presunúť na hlavný obsah

Bella Hadid ako najkrajšia žena sveta: Zaslúži si tento titul i napriek údajným plastikám?

Zahraničné celebrity

Mladá modelka je v súčasnosti jednou z najžiadanejších šoubiznisových tvárí. Kdekoľvek sa objaví, automaticky púta pozornosť.

Najkrajšia

O pôvabe 23-ročnej modeke nemožno pochybovať. Bella Hadid má všetko, čo by mala mať žena, ktorej bol pred pár dňami pridelený tento titul. Dokonalú figúru, súmernú tvár, prenikavý pohľad, vkus... Pred rokmi však túžila po inej kariére. Bella snívala o tom, že z nej bude profesionálna jazdkyňa na koni s účasťou na olympiáde. No zdravotné problémy to zariadili inak. Dnes brázdi jedno mólo za druhým, hviezdy v každej druhej kampani a nechýba samozrejme na titulkách prestížnych časopisov.

Mohlo by vás zaujímať: Večerná beauty rutina krásnej Rosie Huntington-Whiteley: Pred spánkom nevynechá túto vec

Bella je momentálne na vrchole a prácu jej môžu závidieť aj mnohé iné kolegyne. No veľa ľudí sa však nestotožňuje s tým, že je mladá modelka uznávaná pre krásu, ktorá údajne nie je úplne prirodzená. I keď to doteraz popiera, mnohí odborníci za zhodujú na tom, že Bella má uprávený minimálne nos. No celkovo jej tvár pôsobí trochu inak ako pred pár rokmi.

Neprehliadnite: Angelina Jolie konečne verejne priznala: Po rozchode s Bradom Pittom si uvedomila túto dôležitú vec

Lenže je súčasný vzhľad je dokonalý. Podľa matematického kľúča - známeho zlatého rezu je jej tvár tou najkrajšou. V zozname sú samozrejme aj iné mená ako Natalie Portman, Kate Moss, Cara Delevingne či Taylor Swift, no kráľuje im práve dlhonohá bruneta.

Prečítajte si: Raňajky Jennifer Aniston podľa trendu, ktorý delí ľudí na dva tábory: Po pár dňoch spozorovala takýto rozdiel

Zaslúži si podľa vás Bella titul najkrajšej ženy sveta?

spolu hlasovalo 689 ľudí

áno
85
nie
604

- Najčítanejšie -