Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Kate opäť v centre pozornosti: Pre toto sa jej Meghan len málokedy môže vyrovnať

Zahraničné celebrity

Milovaná Kate Middleton sa pred pár dňami opäť predviedla v spoločnosti. A jej fanúšikovia i média na celom svete sa zhodli na jednom – Vojvodkyňa bude mať pred Meghan vždy navrch. V čom?

Sama sebou

Kate Middleton nikdy nemala problém zaujať vždy len v pozitívnom smere. Nebola „problémová“ , svoje povinnosti nadobudnuté manželstvom brala ako samozrejmosť, nebúri sa a rešpektuje všetko. A čo je hlavné, robí to s takou nonšalantnosťou, že každý jej to verí. A to by sa od nej mohla priučiť aj švagriná Meghan, pre ktorú je to, ako sa zdá, oveľa náročnejšie.

Prečítajte si: Výchova syna dáva vojvodkyni Meghan Markle zabrať: Čo ju na materstve prekvapilo a na čo nebola pripravená?

Pred pár dňami mala Kate opäť diár nabitý spoločenskými akciami. A ako to už má vo zvyku, pôsobila na nich uvoľnene, nenútene a dokonalo.
Práve jej stylingy, ktoré sme posledné dni mohli na nej vidieť, patri medzi najvydarenejšie. Modrá Kate náramne svedčí a je vidieť, že i ona sa cíti v tejto farbe veľmi sebavedomo. A vďaka tomu dokáže v spoločnosti pôsobiť veľmi uvoľnene.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kate prezradila chute princeznej Charlotte: Zdá sa, že v tomto bude jediná, ktorá to zdedí po rodičoch


Na rozdiel od Meghan sa nesnaží pôsobiť ako zo žurnálu, čo je možno i lepšie. Kate nosí často looky, ktoré nie sú niečím výnimočné, ale cíti sa v nich pohodlne. A takouto cesto by sa možno mala vybrať aj jej švagriná. Je veľmi zaujímavé pozorovať, ako dve ženy, s rovnakými povinnosťami a privilégiami, „bojujú“ s týmto postavením po svojom. No vyzerá to tak, že len jednej sa zatiaľ darí nad všetkými vyhrávať.

Neprehliadnite: Nezameniteľný štýl princeznej Diany: Nosila kúsky, ktoré sú chic aj dnes

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus