Presunúť na hlavný obsah

Pleť bez vrások a výzor 20-tky: Takto si očarujúca Meghan Markle pomáha k dokonalosti

Feminity

Vojvodkyňa Meghan Markle bola vždy očarujúca a sexi. A pri pohľade na ňu sa zdá, že snáď existuje elixír mladosti. Pozrite sa, vďaka čomu má pleť ako alabaster!

Vieme, krásna pleť je snom každej z nás. Len nie všetky máme to šťastie. Rovnako na tom bola aj sympatická Meghan Markle. Vraj aj jej samej trvalo roky, kým zistila, čo citlivej pokožke, ktorú má vyhovuje a čo naopak nie. Sama tvrdí, že ak sa k svojej pokožke budete správať s rešpektom, ona vám to vráti. A na vojvodkyni to veru vidieť. Dnes je jej snedá pokožka bez jedinej chybičky.

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerá deň osobnej asistentky Kate Middleton: Je však takýto job skutočne rozprávkový?

Krása vychádza zvnútra

Hoci to znie ako kliše, je to fakt. To ako sa cítime vyžarujeme aj navovnok. No nejde len o akúsi psychickú rovnováhu, ktorá je nevyhnutná. Musíte si v prvom rade dávať pozor na to, čo jete. To je podľa Meghan kľúčové. Náš jedáničak sa totiž odzrkadľuje a filtruje cez našu pokožku. Zabudnite na sladkosti, mliečne výrobky a múku. Presne tieto tri základné veci, Meghan zo stravy úplne vylúčila. Aj keď sem - tam zhreší, nestáva sa jej to veľmi často. Vraj jej to za to nestojí. Už po štyroch týždňoch, keď vylúčite tieto veci, budete vidieť výsledky. 

Hydratácia, hydratácia, hydratácia

A je jedno, či máte mastnú, zmiešanú, alebo suchú pokožku. Hydratácia je veľmi dôležitá. Nielenže Meghan pije dostatočné množstvo čistej vody, ale niekoľkokrát za deň používa na pokožku aj malý zázrak vo forme termálne vody v spreji. Je to skvelý spôsob, ktorým upokojíte pokožku a eliminujete negatívne vplyvy vonkajšieho prostredia, ktoré ju zaťažujú. 

Ranný rituál

Medzi rannú beauty rutinu Meghan, patrí citrónová maska. Jej sila je najmä v tom, že skvele sťahuje póry a kožný maz. Meghan si ju dáva každé ráno, hneď po prebudení. Šťavu z citróna pomiešajte s lyžičkou kurkumy, s vodou a naneste na pár minút na pleť. Úplne postačia tri. Efekt uvidíte takmer okamžite. 

Čajovníkový olej

Toto je beauty produkt, bez ktorého si vojvodnyňa nevie predstaviť deň. Jeho antiseptické účinky pomáhajú na pokožke ničiť mikroorganizmy, spôsobujúce kožné problémy. Skvele pleť upokojí a poradí si aj s drobnými pigmentovými škvrkami a mimickými vráskami. Ak ste ho ešte neskúsili, je čas to zmeniť. Nemyslíte? 

Neprehliadnite: Sestra Simony Krainovej je pre ženy veľkou inšpiráciou: V 50-tke dosiahla postavu snov a má zaslúžený obdiv

Skúsite aj vy osvedčené triky vojvodkyne?

spolu hlasovalo 108 ľudí

Nie
83

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus