Presunúť na hlavný obsah

Čo má spoločné kráľovná Alžbeta II. a Meghan Markle? Vďaka tejto jednej veci je jej manželka Harryho oveľa bližšia

Feminity

Aj vám sa vždy zdalo, že manželka princa Harryho, je samotnému veličenstvu azda o niečo sympatickejšia ako vojvodkyňa Kate Middleton? Áno, nemýlite sa. A my vieme, čím to je.

Hoci sa na začiatku romance známej herečky Meghan Markle a princa Harryho zdalo, že práve kráľovná Alžeta II. bude človek, ktorý zásadne zasiahne proti ich vzťahu, opak je pravdou. Sympatickú Meghan si vraj jej veličenstvo okamžite obľúbilo. Aj napriek tomu, že brunetka patrí do rodiny pomerne krátko, kráľovna nedá na Meghan dopustiť a je jej miláčikom. 

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerá deň osobnej asistentky Kate Middleton: Je však takýto job skutočne rozprávkový?

Veľmi rýchlo si k sebe našli cestu

Kráľovná si vraj novú vojvodkyňu zo Sussexu veľmi obľúbila, pretože majú spoločných hneď viacero vecí. Avšak jedna vášeň je pre obe natoľko veľká, že si okamžite padli do oka. To čo ich spája je láska. Láska k štvornohým miláčikom. Kráľovná Alžbeta II. je známa tým, že od detstva zbožňuje psíkov. A rovnako je na tom aj Meghan. Práve štvornohí chlpáči kráľovnej, si Meghan okamžite zamilovali. 

Aj sám princ Harry raz priznal, že vždy na neho kráľovnine psy štekali, avšak odkedy je pri ňom Meghan, nevydali zo seba ani hlások. No a nakoľko je jej veličenstvo veľmi poverčivé a hovovrí sa, že zvieratá cítia u ľudí dobro, Meghan sa stala jej obľúbenkyňou takmer okamžite. Veľa času tak dokonca trávia v dvojici, čo môže v prítomnosti kráľovnej skutočne málokto. 

Neprehliadnite: Sestra Simony Krainovej je pre ženy veľkou inšpiráciou: V 50-tke dosiahla postavu snov a má zaslúžený obdiv

Dôveruje jej vo viacerých veciach

Samotná kráľovná svoju náklonnosť k Meghan preukázala aj tým,že jej pridelila hneď niekoľko organizácií, nad ktorými bude krásna brunetka niesť záštitu. Preukázala tým veľkú dôveru voči Meghan, ktorú zjavne má. No a veľmi pekné gesto, urobila pre Meghan počas minuloročných Vianoc. Cez sviatky pozvala kráľovná Alžebta II. aj mamu vojvodkyňe do paláca. Nie je totiž ani náhodou bežné, aby človek bez urodzeného pôvodu, trávil jedny z najdôležitejších sviatkov roka v spoločnosti panovníckej rodiny. 

Treba uznať, že manželku svojho vnuka Harryho má evidentne naozaj rada. Navyše to, čo sa kráľovnej na Meghan veľmi páči je jej odhodlanosť a snaha všetko zlepšovať. Očarujúca kráska si teda získala nielen srdce britského princa, ale aj prizeň samotnej kráľovnej. A to veru nie je úplne bežé!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus