Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Kate a Meghan majú spoločné tajomstvo toho, ako sa vyspať do krásy: Obe používajú tento olej

Zahraničné celebrity

Obe vojvodkyne, či už Kate alebo Meghan majú skutočne krásnu pleť aj po tridsiatke. Vďačia za ňu poctivej dennej, ale aj nočnej starostlivosti. Hoci tá denná sa možno v niečom líši, čo sa týka nočnej, vraj majú zásoby tohto oleja.

Hoci sú aj rozdielne, jedno majú spoločné

Vojvodkyňa z Cambridge, Kate a vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan, sú v mnohom aj rozdielne, ale jednu vec majú predsa len obe spoločnú. Ich tajomstvo udržiavania si žiariacej, čistej a na pohľad zdravej pleti. Obe totiž svoju pleť zásobujú nielen kvalitnými dennými produktmi, ale aj tým nočným. Nedajú dopustiť na tento jeden olej konkrétnej značky. Chcete sa inšpirovať?

Mohlo by vás zaujímať: Zázračný produkt, ktorý používa Meghan Markle: Na uvoľnenie tela a mysle stavia na ajurvédske bylinky

Členky kráľovskej rodiny by nemali prezrádzať svoje beauty tajomstvá

Ich tajomstvo krásnej pleti nemôžu verejne len tak zdieľať so svojimi fanúšičkami ako to robia iné celebrity. Kráľovská etiketa totiž neschvaľuje prezrádzanie oficiálnych značiek produktov, ktoré používajú členky kráľovskej rodiny. No verejnosť sa aj tak dozvedela, že majú jeden spoločný obľúbený produkt na nočnú starostlivosť o pleť. Aký a ako?

Čítajte tiež: Koľko princezné míňajú na krásu? Vieme, do ktorých skrášľovacích procedúr každý mesiac Kate Middleton investuje

Prvá ho dostala Kate a odporučila Meghan

Je ním Beuti Skincare Beauty Sleep Elixir, ktorý je 100 percentným olejom na tvár. Zakladateľka kozmetiky Beuti, Leila Aalam prezradila a zároveň sa aj pochválila pre magazín Harper´s Bazaar: „Náš zdroj v kráľovskom paláci potvrdzuje, že dali vojvodkyni Kate the Beauty Sleep Elixir a odvtedy si ho pravidelne dopĺňa na svojom toaletnom stole. Kate ho vraj odporučila Meghan a teraz ho dostávajú v pravidelných zásoboch.“

Aké je tajomstvo oleja?

Ide o organický elixír, ktorý je zmesou 14 rastlinných olejov vrátane oleja z kamélie, granátového jablka a semien chia, ktoré majú antioxidačné vlastnosti. Práve tie podporujú mladistvosť pleti a bojujú proti známkam starnutia a únavy. Pleť hydratujú a zjemňujú. Neobsahuje žiadne parabény, sírany ani silikóny a ďalšie umelé a škodlivé látky.

Neprehliadnite: Pleť bez vrások a výzor 20-tky: Takto si očarujúca Meghan Markle pomáha k dokonalosti

Jeho tvorkyňa sa môže pochváliť nielen tým, že tento produkt používajú členky kráľovskej rodiny, ale aj napr. taká herečka Emma Watson či speváčka Rita Ora. Vyskúšate ho tiež?

- Najčítanejšie -