Presunúť na hlavný obsah

Prirodzená vs. upravená: Ako vyzerajú hollywoodske krásky bez make-upu a retuše?

Zahraničné celebrity

Na titulkách v magazínoch vyzerajú vždy dokonale, rovnako aj na červenom koberci. Aká je však realita? Kto starne s gráciou a kto nedá na výdobytky modernej doby a zlaté ruky retušérov dopustiť?

Hailey Rhode Bieber

Modelka, herečka a najnovšie aj manželka Justina Biebera je všade, kde sa objaví neprehliadnuteľnou. Má krásne črty tváre, veľké orieškové oči a nádherný tvar pier. Nakoľko je skutočne mladučká, o dokonalú pleť nemá núdzu. A tak aj bez akéhokoľvek líčenia vyzerá super. No ona sama upednostňuje, ak má na tvári nejaké tie "farbičky". Musíme uznať, že jej to pridáva na sexappeale a presne takto sme na ňu zvyknuté. 

Elsa Hosk

Táto žena vyzerá ako stelesnený anjel. Na tom sa zrejme zhodneme. Elsa pôsobí neuveriteľne krehko, zraniteľne, nežne a étericky. No akonáhle ju vezmú do rúk šikovní make - up artisti, dokáže sa premeniť na sexi dračicu. Práve tým, že je ako taký malý chameleón si podmanila mnohých  ľudí a patrí medzi najžiadanejšie krásky showbiznisu.   

Čítajte tiež: Hrdá matka šiestich detí Angelina Jolie: Na túto zásadu nedá pri výchove dopustiť a učí ju svoje ratolesti odmalička

Adriana Lima

To že všetci anjelici Victoria´s Secret sú nadpozemsky krásni, dobre vieme. Je to však aj vtedy, ak im nepomôžu výdobytky dnešnej doby? Pri pohľade na supermodelku Adrianu Limu, môžeme konštatovať, že to tak je. Adriana má nádhernú pleť, výrazné oči, plné pery a to ju robí príťažlivou za každých okolností. Dokonca aj tesne po hodine boxu. 

Jennifer Lopez

Jedna z najkrajších žien svete, latino diva Jennifer Lopez sa na verejnosti vždy prezentuje ako vystrihnutá z módneho časopisu. Vidieť ju nenalíčenú je skôr vzácnosťou. Jennifer je totiž známa tým, že si na perfektný make - up a vlasy neuveriteľne potrpí.  Je pre ňu dôležité, aby bola spokojná sama so sebou a takto sa vraj cíti najlepšie. Nemá problém priznať, že je celkom rada, ak jej na titulkách pomôžu aj šikovné ruky retušérov doupraviť to, čo treba. My len dodávame, že úprimnosť sa cení, no a úplne prirodzená, pôsobí táto kráska dokonca mladšie. 

Gwyneth Paltrow

47 ročná herečka Gwyneth Paltrow, patrí rozhodne medzi najvýraznejšie a najúspešnejšie ženy Hollywoodu. Aj tesne pred 50 -tkou vyzerá naozaj skvele. Dokonca v súkromí nepoužíva žiaden make - up a pomáha si nanajvýš korektorom, riasenkou a jemným pudrovým rúžom. Tým zvýrazňuje svoje prirodzené črty a dokazuje, že starnúť sa dá skutočne s gráciou. Táto žena nemá problém ukázať svoju prirodzenú tvár ani náhodou, klobúk dole!

Mohlo by vás zaujímať: Angelina Jolie patrí medzi najkrajšie ženy sveta: Dermatologička prezradila, v čom je tajomstvo jej krásy