Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Lionela Richieho vyrastá fashion ikona: 21-ročná kráska patrí už teraz medzi najvýraznejšie ženy Hollywoodu

Zahraničné celebrity

Očarujúca kráska so sexi krivkami sa do pozornosti sveta dostala najmä v posledných dvoch rokoch. No a odvtedy kraľuje v rebríčku najúspešnejších žien Hollywoodu. Kto je vlastne Sofia Richie?

Do vôd showbiznisu sa dostala veľmi skoro 

Najmladšia dcéra známeho a obľúbeného speváka s božským hlasom sa vo vlnách svetového showbiznisu pohybuje od úplného malička. Jej krása, ktorá vyplýva z dokonalého mixu rodičov, bola totiž vždy nerehliadnuteľná. Aj napriek tomu, že na to by robila modelku, nikdy nemala dostatočnú výšku, stala sa miláčikom svetových návrhárov. Jej tvár a perfektné krivky, si totiž získali každého. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Richie (@sofiarichie),

 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte má už teraz najobľúbenejšiu činnosť: Prekvapí vás, čomu sa následníčka trónu venuje

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Richie (@sofiarichie),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Richie (@sofiarichie),

Módni návrhári ju milujú

Ešte ako 14 ročná sa prvýkrát objavila na stránkach magazínu Teen Vogue a odvtedy patrí medzi vyhľadavané tváre aj medzi módnymi domami. Už ako teenegerka spolupracovala so značkami ako Tommy Hilfiger, či Michael Kors. Neskôr sa objavila aj v kampani pre módny dom Chanel.  Kráska so zvodnými krivkami sa však do pozornosti médií dostala najmä v posledných dvoch rokoch. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Richie (@sofiarichie),

Čítajte tiež: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

Kombinácia ženskej krásy, pôvabu a štýlových outfitov z nej robí ikonu, ktorú si módny svet zamiloval. Okrem prirodzenej krásy je Sofia rozhodne neprehliadnuteľná svojim lookom. Je odvážna, nespútanná, extravagantná, nebojí sa experimentovať. Jej outfity sú za každých okolností dokonalé, dokonca aj keď volí športový look. Mladá kráska jednoducho presne vie ako na to.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Richie (@sofiarichie),

Život si užíva vo veľkom

Nielen otec, módny priemysel, ale aj jej vzťahy sú to, čo ju dostalo do povedomia verejnosti. Istý čas randila s Justinom Bieberom, no ich láska nemala príliš dlhú trvácnosť. Neskôr začala randiť so Scottom Disickom - exmanželom Kourtney Kardashian. Zatiaľ čo Sofia len pred pár týždňami oslávila 21, Scottovi už tiahne na 40-tku. Jej to však ani náhodou neprekáža a aj napriek ”hejterom” si život užíva plnými dúškami, so všetkým čo k nemu patrí. Miluje luxus, kvalitné veci, rada cestuje a zbožňuje pozornosť. Už teraz patrí medzi najvplyvnejšie slečny svetového showbiznisu. No a je teda zrejmé, že o tejto kráske ešte budeme veľa počuť.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Richie (@sofiarichie),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus