Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Slovenky zažiarili v paláci: Karolína Chomistek ako fashion diva večera, Soňa Müllerová vie, čo jej robí skvelú postavu

Slovenské celebrity

Predstavenie dizajnérskej kolekcie Project od Giambattista Valli x H&M prilákalo do Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca množstvo známych osobností.

Dizajnér Giambattista Valli so širokou škálou estetických záujmov a prirodzeným pochopením toho, čo ženy chcú, oslavuje ženskú krásu rôznymi spôsobmi. 

Prečítajte si: VIDEO: Hviezdy ako v Paríži: Silvia Kušnírová nasadila latku vysoko, Táňa Pauhofová ako elegantná dáma s noblesou

FEMINITY TV: Atmosféra v Zrkadlovej sieni v Primaciálnom paláci a Giambattista Valli x H&M

 

Karolína Chomisteková

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková mala na sebe dominantný kúsok tejto limitovanej kolekcie v podobe červených šiat, aké mala na sebe aj Kendall Jenner. Skombinovala ich s bielymi čižmami a výsledný efekt bol wow. 

Zuzana Kanisová

Profesionálna stylistka Zuzana Kanisová musí mať perfektne zostavený kapsulový šatník. Klasické kusy odevov kombinuje na niekoľko spôsobov a výsledok je vždy perfektný. Všimnite si kabelku The Pouch od Bottega Veneta, ktorá spôsobila medzi ikonami ošiaľ až tak, že na niektorých miestach je vypredaná. 

Jana Slačková

Bývalá misska Jana Slačková zvolila dievčenský look v podobe monochromatickej kombinácie. Dôraz na vzorové pančuchy je veľmi milý a musíme oceniť tiež prirodzený make-up. Krásne, nežné, dievčenské.

Barbora Bakošová

Moderátorka Barbora Bakošová v rafinovanom outfite, v ktorom si zachovala svoju ženskosť. Čipka je nestarnúca a uhladená vizáž k sebe dostatočne ladili na to, aby mladá kráska zaujala. Elegancia v jej poňatí má svoje čaro, čo poviete?

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová dokáže nosiť sukne na milión spôsobov a je v tom doslova majsterka. Dámy, ktoré si nevedia rady, ako sa obliecť do spoločnosti, pozrite si vždy stylingy tejto ženy. Vidno, že sa v rámci svojej profesie dlhodobo venuje práve móde.

Neprehliadnite: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

Emma Tekelyová

Smaragdová zelená si získava pozornosť čoraz viac a vie to aj moderátorka Emma Tekelyová. Šaty v tomto odtieni ju rozžiarili a v nádherných pompéznych priestoroch Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca v nich krásne vynikla. 

Barbora Brušková

Modelka z agentúry Elite Bratislava Barbora Brušková zvolila na túto príležitosť total look v čiernej. Nohavicový kostým rozbila transparentnou blúzkou a bolo cítiť, že k nám prišlo kúsok Paríža. Barbora totiž trávi veľa času vo francúzskej mekke módy a na jej štýle sa tento vplyv značne podpísal.

Babsy Jagušák

PR manažérka Babsy Jagušák si razí svoju cestu a jej stylingy sú za každým iné, pričom rukopis si zachováva. Tentokrát zaujala v outfite s odhalenými ramenami, cez ktorý si ležérne prehodila umelý kožuch. Babsy je vždy originálna.

Zora Czoborová

Fitnes trénerka Zora Czoborová mala na sebe šaty v duchu baby doll a naozaj krásne korešpondovala s priestormi Primaciálneho paláca. Zora si vždy na svojej vizáži a stylingu dá záležať a práve tak by to malo byť, je to akási úcta k hostiteľovi.

Ktorý z uvedených stylingov sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 947 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe