Presunúť na hlavný obsah

Fashion Sparkling Charity Night 2019: Jasmina Alagič Vrbovská ako princezná, Veronika Velez Zuzulová za dámu

Slovenské celebrity

Charitatívny večer Fashion Sparkling Charity Night pod taktovkou Gabriely Drobovej prilákal do historických priestorov Reduty osobnosti z oblasti športu, biznis elity, kultúry či spoločenského života.

Myšlienkou toho charitatívneho podujatia je pomáhať. Tentoraz sa podarilo vyzbierať neuveriteľných 38 400 € pre nadáciu Stars for Stars. Nadácia pomáha talentovaným športovcom zo sociálne slabších rodín, aby mohli rozvíjať svoj talent.

Moderátorkou večera bola Jasmina Alagič Vrbovská s jej kolegyňou Lenkou Vacvalovou. Večer sa niesol v duchu témy Velvet, ktorá bola prepojená s 30. výročím od Nežnej revolúcie. Po Matejovi Tóthovi, Dominike Navara Cibulkovej, Márii Bartaloš a Marekovi Fašiangovi sa tento rok do úlohy ambasádorky postavila naša skvelá lyžiarka Veronika Velez Zuzulová. Česko-slovenskí návrhári pripravili krásne modely na tému Velvet, nechýbali medzi nimi: Jana Pištejová, Michael Kováčik, Fero Mikloško, Boris Hanečka, Veronika Hložníková, Jana Jurčenko, Zarina Šimkovič, Izabela Komjati, Beáta Rajská a mnohí ďalší.

Čítajte tiež: Roger Federer je šťastný muž: Tieto fotografie zachytávajú našu Slovenku Mirku po jeho boku ako dokonalú manželku

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová bola neprehliadnuteľná. V čiernej róbe s pútavým dekoltom hlbokým po pás od Jany Pištejovej pôsobila ako z Hollywoodu. Vizáž bábiky v kombinácii so ženskosťou z nej robili doslova femme fatale večera. 

Jasmina Alagič Vrbovská

Celým večerom sprevádzala moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič Vrbovská. Krátko po pôrode pôsobila ako nežná princezná. V romantickej róbe od Jany Pištejovej  bola kúzelná. Mamička malého Sanela si tak „odbehla“ a jej výraz všetkým naznačoval, že je spokojná a šťastná ako nikdy predtým.

Dominika Ducová

Jej kolegyňa Dominika Ducová predviedla v asymetrickej striebornej róbe od Jany Pištejovej dokonale vypracovanú postavu. Exotická kráska vsadila na lesk a tento styling jej naozaj vyšiel. Niekedy stačí jednoduchosť, nesmie to však zájsť do nudy a tieto šaty sú dôkazom toho, že šaty robia človeka.

Alena Pallová

Lekárka estetickej medicíny Alena Pallová sa predviedla už v niekoľkých krásnych róbach a tentokrát to platilo taktiež. Jeden rozdiel tam však predsa len je. Róba, v ktorej sa tento večer ukázala, si navrhla ona sama.

Veronika Vágnerová 

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová zahalila svoje krivky do jednoduchých čiernych šiat kopírujúcich jej siluetu od dizajnérky menom Norma Kamali. Brunetkine povestné dymové líčenie a dokonalý hair styling z nej vykúzlili divu večera. 

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV a žena, ktorá stojí za Fashion Sparkling Charity Night Gabriela Drobová si obliekla na tento výnimočný večer róbu v šafránovom odtieni z dielne návrhárky Jany Pištejovej. Tá Gabrielu obliekala už niekoľkokrát. Oceňujeme minimalistickú vizáž a fresh zostrih.

Veronika Velez Zuzulová

Bývalá zjazdová lyžiarka Veronika Velez Zuzulová bola ambasádorkou tohto ročníka. V nádherných historických priestoroch Slovenskej filharmónie sa ukázala v elegantných čiernych šatách s lodičkovým výstrihom od Michaely Ľuptákovej. Spojenie lesku s matom tón v tóne bol nenútenou prezentáciou elegancie. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

Karolína Miková

Modelka Karolína Miková vsadila na look bábiky s bujným dekoltom. Sme si istí, že muži ju v tento večer rozhodne neprehliadli. Strieborné doplnky sa pekne ligotali na jej opálenej pokožke a vidno, že Karolína sa živí ako modelka

Mária Zelinová

Modelka a moderátorka Mária Zelinová mala na sebe róbu od Jany Pištejovej. Majka je jednou zo stálic modeliek, ktoré predvádzajú pre spomínanú návrhárku na jej prehliadkach. Vzťah medzi nimi je už niekoľko rokov a návrhárka tak presne vie, čo blondínke sedí. Má to jednoducho v oku.

Jana Mutňanská

Spisovateľka Jana Mutňanská mala na sebe jednoduchú asymetrickú bielu róbu, ktorú jej zhotovil Michael Kováčik. Slávnostnú róbu doplnila výraznými náušnicami a červeným rúžom.

Erika Bugárová

Taktiež moderátorka Fashion TV Erika Bugárová zvolila doposiaľ najodvážnejší model šiat. Čierna rafinovaná róba nechala zvýrazniť všetky jej ženské prednosti a bolo vidno, že blondínka sa cíti v týchto šatách i vizáži sebavedome. Šaty boli z najnovšej kolekcie Jany Pištejovej.

Nikol Švantnerová

Bývalá misska a česká tvár Fashion TV Nikol Švantnerová si obliekla na benefičný večer striebornú róbu značky Poner, ktorá oblieka niekoľko česko-slovenských krások. Šaty s vysokým rozparkom a hlbokým výstrihom nevyžadovali extra doplnky a minimalistický vzhľad k nim len ladil. 

Katarína Mihal Mánová

Návrhárke Jane Pištejovej je verná aj sestra lekárky Aleny Pallovej, Katarína Mihal Mánová. Tá si vybrala bielu čipku. Veľmi ženskú a nesmrteľnú. Ženy ju jednoducho milujú. 

Lenka Vacvalová

Moderátorka Fashion TV Lenka Vacvalová si tento rok vyskúšala aj úlohu moderátorky večera, spolu s Jasminou. Červenovláska prišla do Reduty v bielej róbe, ktorú mala na svedomí Jana Pištejová. Tá počas večera obliekala pekné množstvo dám, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: Kali a jeho nádherná manželka Alica: Nevesta nám prezradila najkrajšie okamihy ich svadby

Tereza Mašková

Superstáristka Tereza Mašková zvolila čiernu v podobe róby od Zariny Šimkovič. Obtiahnuté šaty v slávnostnom duchu si nepýtali už žiadne doplnky. Tereza je vždy originálna

Denisa Mendrejová

Miss Universe SR 2009 Denisa Mendrejová bola vo výbere róby originálna a vychádzala z témy večera, ktorou bola oslava 30. výročia Nežnej revolúcie. Musíme povedať, že tento burgundy odtieň  v zamatovom prevedení blondínke pristane a vykročenie z komfortnej zóny sa oplatilo, naozaj pôsobivé. 

Kto vás svojím výberom róby očaril najviac?

spolu hlasovalo 1205 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus