Presunúť na hlavný obsah

Česko-slovenské páry ako hostia na svadbe: Natália Glosíková ide s trendmi, týmto dvojiciam by to pristalo aj pred oltárom

Slovenské celebrity

Chystáte sa so svojím partnerom na svadbu ako hostia? Inšpirujte sa známymi českými a slovenskými pármi v tom, čo sa obliecť a ako sa zladiť.

Najkúzelnejšia veselica roka je jednoznačne svadba. A aj keď práve nejde o tú vašu, nezúfajte, užiť si ju môžete v kruhu blízkych a to aj vďaka tomu, keď sa budete cítiť krásne a atraktívne. Svadobní hostia by mali dodržiavať akúsi etiketu a vzdať úctu novomanželom svojím výberom outfitu

My sme sa tentoraz pri výbere štýlových párikov inšpirovali slovenskými dvojicami. Pri pohľade na ich styling sa môžete inšpirovať a ako budúci hosť na svadobnej hostine si nemusíte lámať hlavu s tým, čo na seba.

Prečítajte si: Známe nevesty tohto roka. Aké šaty volili na svoj veľký deň D tieto krásky?

Natália Glosíková a priateľ Jakub Janura

Tanečnica Natália Glosíková zvolila na svadbu nadčasovú eleganciu. Saténové šaty s hlbokým výstrihom a vysokým rozparkom sadli na postavu tanečnice ako uliate. Kontrastné topánky a doplnky zvýraznili všetky ženské prednosti a Natália skvelo ladila so svojím partnerom Jakubom. Ten siahol po modernom štýle mladého muža. Pristalo by im to aj ako neveste a ženíchovi, čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa (@nataliaglosikova),

 

Monika Marešová a Leoš Mareš

Najštýlovejší český manželský pár. Harmoniková midi sukňa so sakom a výrazným opaskom okolo pásu je veľmi ženská a elegantná. Monika vie, ako kombinovať nadčasové modely z kapsulového šatníka. Moderátor Leoš Mareš nezaostáva a v svetlom obleku pôsobil veľmi mladistvo. Dvojica všade, kde sa objaví, púta pozornosť perfektným stylingom, inšpirujúcim pre mnohé mladé páry.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Leoš Mareš (@leosmares),

 

Tatiana Žideková a Michal Mravec

Mladá dvojica influencerov Tatiana Žideková a Michal Mravec sú každodennou dávkou inšpirácie pre mnohých Slovákov. Sympatie si získali ešte viac po tom, čo mladá blondínka otehotnela a porodila dcérku Vanesku. Táto fotografia síce vznikla ešte tesne predtým, no pôsobí ako nadčasová inšpirácia v prípade, že sa chystáte na svadbu ako hostia. Dvojica je zasnúbená a šťastná.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michal Mravec, MBA (@michalmravec),

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Speváčka Monika Bagárová a boxer Makhmud Muradov vyzerali počas svadby, na ktorej boli hostia, ako čerstvo zaľúbení. Nebudeme klamať, keď povieme, že by to dvojici pristalo aj pred oltárom, čo poviete? Pohľad na túto dvojicu je totiž plný rozplývania sa nad láskou ako z rozprávky. 

Neprehliadnite: Párty inšpirácia od Sloveniek: Soňa Skoncová v šatách, na ktoré treba odvahu, Michaela Kocianová zaujala eleganciou

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe