Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Emma Drobná ako chic blondínka, nechýbali ani tieto topmodelky: Kto bodoval na akcii Fashion LIVE! 2019?

Slovenské celebrity

Bratislava opäť žila módou. Prehliadky popredných domácich aj českých dizajnérov si nenechali ujsť mnohé známe celebrity.

 

FEMINITY TV: Vychutnajte si spolu s nami módny maratón Fashion LIVE! 2019

 

 

Sasha Gachulincová

Úspešná modelka agentúry Elite Bratislava Alexandra "Sasha" Gachulincová dorazila na akciu v šatách od Lukáša Macháčka. Tento model známej tvári dokonalo sadol a podčiarkol jej ukážkovú postavu.

Barbora Brušková

Aj kolegyňa Sashi, taktiež modelka Barbora Brušková, si nenechala ujsť prehliadkový maratón v Bratislave. Počas posledného dňa sa ukázala v looku ďalšieho českého návrhára Jakuba Polanku. Sympatická modelka, ktorá sa roky pohybuje v zahraničí presne vie, ako kombinovať jednoduché prvky s tými zaujímavejšími.

Emma Drobná

Dokonalý štýl predviedla aj speváčka Emma Drobná, ktorá sa obliekla do hlavy po päty do čiernej kože. Trend, ktorý je jedným z tých najhlavnejších tejto sezóny, rozhodne stoji za vašu pozornosť. Emma opäť potvrdila svoj status štýlovej celebrity.

Karolína Chomisteková

Štýlová je vždy aj riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Sympatická bruneta sa odela tiež do jednej farby. Vybrala si však elektrizujúcu modrú, ktorá jej dokonalo kontrastovala s vlasmi.

Prečítajte si: Dostali sme sa im pod kožu. Toto sú najlepšie kožené outfity známych Sloveniek

Soňa Skoncová s priateľom Robom

Aj moderátorka Soňa Skoncová prišla obzrieť tvorbu známych dizajnérov a spoločnosť jej nemohol robiť nik iný, ako jej snúbenec, čoskoro manžel Robo. Obaja pôsobili veľmi uvoľnene a dojmom, že si akciu, aj prítomnosť jeden druhého skutočne užívajú.

Mária Zelinová

Moderátorka Mária Zelinová prekvapila všetkých zmenou účesu. Presnejšie farby. Svoje dlhé blond pramene si nechala zafarbiť na svetlo ružové. Vlasový trend z leta však tejto známej moderátorke veľmi svedčal.

Babsy Jagušák

Zmysel pre detaily a nadsádzku sme mohli vidieť na stylingu Babsy Jagušák. Jej look pochádza od mladého talentovaného dizajnéra Lukáša Krnáča a nevieme si predstaviť na nikom inom, ako práve na nej.

Neprehliadnite: Jeden z priateľov Kate Middleton prezradil: Princ William bol za mlada poriadny playboy, Kate to však vedela

Silvia Kušnírová

Druhý prehliadkový deň zavítala na Fashion Live! aj bývalá moderátorka, podnikateľka a filantropistka Silvia Kušnírová. Na akciu zavítala vo veľmi trendy stylingu. Kombinácia kožených šortiek s vysokými čižmami a oversize svetrom je klasikou, ktorá nikdy nesklame.

Zuzana Kanisová

Svojím stylingom nesklamala ani Zuzana Kanisová. Koniec-koncov, kto iný by mal zaujať, ak nie práve jedna z najpoprednejších slovenských stylistiek? Zuza je veľkou milovníčkou rafinovanosti a jednoduchosti a stávka na tieto "karty" sa jej zatiaľ zakaždým vyplatila.

Koho styling sa vám páčil najviac?

spolu hlasovalo 501 ľudí

- Najčítanejšie -