Presunúť na hlavný obsah

Nová generácia v modelingu: Najúspešnejšie slovenské modelky milánskeho a londýnskeho týždňa módy

Modeling

Modelingová brandža na Slovensku zažíva momentálne jeden úspech za druhým. Dôkazom toho sú aj prehliadky na fashion weekoch v metropolách módy. Ktoré dve tváre bodovali?

To, že máme krásne ženy, úspešné už pár desiatok rokov v medzinárodnom modelingu je známe. Dnešná generácia mladých modeliek skôr ako prvoplánovu krásu vyžaruje originalitu.

Čítajte viac: Zrodila sa nová modelingová hviezda: 16-ročná Slovenka Barbora začala kariéru rovno u Céline!

Najúspešnejšie slovenské modelky londýnskeho a milánskeho týždňa módy

Najúspešnejšími slovenskými modelkami londýnskeho a milánskeho týždňa módy sú nové tváre agentúry Elite Bratislava Stan Stanislavová a Frederika Baranová, Stan je finalistkou súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 a Frederika sa modelingu venuje dva roky. Stan začala svoju svetovú kariéru exkluzívnym bookingom s módnym domom Celine v Paríži minulú sezónu.

Frederika debutovala na milánskom fashion weeku minulý týždeň exkluzívnou prehliadkou pre módny dom Gucci. Okrem skvelého managementu majú obe mladé dámy niečo spoločné, a to schopnosť zaujať svojím vyžarovaním, skvelou energiou, výbornou komunikáciou a osobitým výzorom.
Budeme im v budúcich kariérach držať palce nech aj naďalej excelentne propagujú Slovensko na mape vrcholovej módy!

Neprehliadnite: Slovenské modelky, ktoré predvádzali pre Karla Lagerfelda: Génia v oblasti módy si nevedia vynachváliť

O čom je dnešný modeling

Ich bookerka Katarína Kullmanová k úspechu hovorí: „Som veľmi štastná, z tohto úspechu. S oboma modelkami sa vynikajúco spolupracuje. Su motivované, presne pochopili, že dnešný modeling nie je primárne o výzore, ale o osobnostnom prejave a profesionálnom nasadení.“

- Najčítanejšie -