Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Hviezdy ako v Paríži: Silvia Kušnírová nasadila latku vysoko, Táňa Pauhofová ako elegantná dáma s noblesou

Slovenské celebrity

Slovenská dizajnérska špička Marcel Holubec W. predstavil prvú autorskú prehliadku s názvom “Triomphe”. V historických priestoroch Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca to chvíľkami pripomínalo mekku módy Paríž.

Marcel Holubec W. sa rozhodol ísť vlastnou cestou a pre svojich klientov, obdivovateľov i nových zákazníkov pripravil veľkolepú prehliadku, ktorá je odrazom jeho tvorby za posledné mesiace. 

Prvá autorská módna prehliadka dizajnéra Marcela Holubca W. s názvom “TRIOMPHE” je veľkolepým vyvrcholením a zhmotnením jeho túžob. Dizajnér v identicky pomenovanej kolekcii postavil svoj výnimočný koncept na umeleckej epoche Baroka a období bezhraničného módneho kultu Rokoka, so zámerom priblížiť ich okázalú nádheru s bohatou históriou. 

Pozrite si viac: VIDEO: Nahliadnite do návrhárovej duše: Marcel Holubec W. predstavil prehliadku Triomphe

Tvorba kolekcie vyjadruje autorove prianie vytvoriť harmóniu krásy a zábavy. Na dnešný módny svet s a obracia svojim odkazom “Meňme povrchnosť za zmysluplnosť!” 

Marcela Holubca W. prišlo podporiť a vzdať mu úctu množstvo hostí z oblasti umenia, kultúry, spoločenského života i biznis elity.

FEMINITY TV: Nahliadnite do atmosféry večera počas prvej autorskej prehliadky Marcela Holubca W. s názvom TRIOMPHE

 

 

Zuzana Kanisová

Stylistka Zuzana Kanisová v priestoroch Zrkadlovej siene pôsobila ako v Paríži. Na prehliadku známeho módneho dizajnéra volila vysokú eleganciu s dôrazom na detaily. Jednoduché, nadčasové a trefné. Máme sa od nej čo učiť.

Silvia Kušnírová

Podnikateľka a filantropka Silvia Kušnírová ide vo výbere outfitov na istotu a presne vie, na čo sa v daný moment zamerať. Jej kombinácie sú odrazom toho, ako s ľahkosťou sa dá kombinovať. Patrí medzi najlepšie oblečené ženy na Slovensku. 

Vera Wisterová

Moderátorka Vera Wisterová sa inšpirovala parížskym štýlom. Symbolická baretka je odrazom jedného z najkľúčovejších trendov súčasnej sezóny. Vera potvrdila tiež fakt, že prítomné dámy si dali na svojom vzhľade na túto výnimočnú udalosť záležať.

Táňa Pauhofová

Vzdať úctu k tvorbe prišla dať návrhárovi aj herečka Táňa Pauhofová. V priestoroch Primaciálneho paláca zažiarila v čiernom kostýme. Z Táni sa stala elegantná dáma, ktorej to v tomto stylingu večnej klasiky veľmi pristalo, čo poviete?

Linda Nývltová

Modelka Linda Nývltová z Elite Bratislava nedávno zmenila imidž, ktorý je príjemným osviežením jej looku. Linda dlhý čas žila v zahraničí a presne to sa odráža na jej vyspelosti outfitov. Linda si razí svoju cestu sebavedomej a nezávislej ženy.

 

 

Barbora Brušková

Jej kolegyňa, modelka Barbora Brušková predvádzala počas prehliadky a na after party prišla v stylingu dokonale výstižnom pre modelky. Total look v čiernej a dlhé nohy až do nebies je presne to, podľa čoho rozpoznáte modelku už na prvý pohľad. 

Alexandra Gachulincová

Trojicu modeliek uzatvára Alexandra Gachulincová, ktorá momentálne pôsobí v Tvoja tvár znie povedome. Modelka patrí medzi múzy Marcela Holubca W. a preto asi nikoho neprekvapí, že Saša bola jednou z najvýraznejších modeliek aj počas jeho prvej autorskej prehliadky Triomphe.

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová má k móde blízko celý život a jej osobný styling je toho odrazom. Rovnako blízko má aj k návrhárovej tvorbe a preto ho prišla v daný večer podporiť. Moderátorka vyzerala ako vždy, veľmi chic

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

Karolína Chomisteková

Bývalá misska Karolína Chomisteková miluje čižmy nad kolená. Dajú sa ľahko kombinovať so šatami a výsledok je vždy v jej prípade perfektný. Karolína sa stáva pre ženy novou inšpiráciou v obliekaní. Jej štýl je presne to, čo Slovenky majú v obľube.

Petra Ficová

Fotografka Petra Ficová sa vo výbere stylingu odklonila od prítomných dám a volila originálny červený model v podobe nohavicového kostýmu. Ten doplnila ikonickou kabelkou a na nič viac nepotrebovala pútať pozornosť. 

Eva Verešová 

Bývalá misska Eva Verešová volila sofistikovaný styling pre ňu charakteristický. Máloktorej žene pristane tento look tak, ako Eve. Cítiť presne to, že oblečenie vyjadruje osobnosť jeho nositeľky, ktorá sa na nič nehrá.

Barbara Jagušák 

PR manažérka Barbara Babsy Jagušák volila na tento komorný večer elegantnú čiernu v duchu jednoduchosti a musíme povedať, že to bola príjemná zmena v jej stylingu. Babsy sa pozerá na módu inak a vždy je originálna. 

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová vie, ako kombinovať aj tie najodvážnejšie farby a presne to je to, čím si získava priazeň fanúšičiek v móde. Nebojí sa ísť do výrazných a neobvyklých spojení a výsledkom je vždy elegancia, ktorú si vie zachovať.

Ktorý styling vás zaujal z tohto večera najviac?

spolu hlasovalo 748 ľudí

- Najčítanejšie -